Gardinia Stropní držák Chicago pro průměr 20 mm černý 21 cm x 10 cm
Číslo výrobku 5706825Popis výrobku
Číslo výrobku 5706825
Stropní držák je vyroben z robustního kovu. Hodí se jako ozdobný prvek pro zavěšení záclonové tyče nebo záclonové tyče s drážkou a kovové montážní desky. Pro rychlou a snadnou montáž se dodává upevňovací materiál.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018343028
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Průměr: | 20 mm |
| Druh: | Stylové soupravy |
| Materiál: | Kov |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 g |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šířka: | 21,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |









