Gardinia Spojka záclonové tyče Windsor bílá průměr 25 mm
Číslo výrobku 4237996Popis výrobku
Číslo výrobku 4237996
Pomocí Gardinia spojky záclonové tyče z bílého plastu snadno propojíte 2 záclonové tyče ze stylové soupravy Windsor o průměru 25 mm.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018254126
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Průměr: | 25 mm |
| Druh: | Příslušenství |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |













