Gardinia Mezistěnový úchyt Chicago, černý matný, pr. 2 cm
Číslo výrobku 6381768Popis výrobku
Číslo výrobku 6381768
Gardinia mezistěnový úchyt Chicago z kovu umožňuje montáž záclonové tyče od stěny ke stěně. Mezistěnový úchyt o průměru 20 mm ideálně doplňuje stylovou soupravu Gardinia Chicago a je k dostání vždy v odpovídající barvě.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018365822
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá matná |
| Průměr: | 20 mm |
| Druh: | Stylové soupravy |
| Materiál: | Kov |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 37 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |









