Gardinia Držák Chicago otevřený pro garnýž, černý matný, pr. 2 cm
Číslo výrobku 6381701Popis výrobku
Číslo výrobku 6381701
Otevřený Gardinia držák Chicago ideálně doplňuje garnýž ze stylové soupravy Chicago značky Gardinia o průměru 20 mm. Kvalitní držák je dostupný vždy v odpovídající barvě.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018365785
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá matná |
| Průměr: | 20 mm |
| Druh: | Stylové soupravy |
| Materiál: | Kov |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 141 g |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |











