Držák toaletního papíru černý
Číslo výrobku 5036959Popis výrobku
Číslo výrobku 5036959
Černý držák toaletního papíru má jednoduchý vzhled. Poskytuje dostatek místa pro jednu roli toaletního papíru přímo k odvíjení a tři náhradní role. Díky otočnému kloubu se dají náhradní role bez problémů doplnit. Při umístění přímo vedle záchodu je držák toaletního papíru vždy na dosah a hodí se tak pro každodenní použití.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871008636
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Ostatní |
| Barva: | Černá |
| Typ upevnění: | Stojánek |
| Druh koupelnového držáku: | Držák toaletního papíru |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 960 g |
| Výška: | 48,5 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |







