25.1.2021 10:47


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Kärcher Vysokotlaký čistič K5 Premium Full Control Plus Home 145 bar 500 l/h

Číslo výrobku 5511761
  • Ideální pro středně silné nečistoty díky tlaku vody 145 bar a čerpanému množství 500 l/h
  • Plně funkční díky sadě Home s čističem ploch T350 a s čisticím prostředkem na kámen a fasády
  • Dlouhá životnost díky vodou chlazenému motoru
  • Snadná výměna čisticích prostředků díky systému Plug n Clean
  • Jednoduché přepnutí druhu proudu vody díky trysce 3 v 1 Multi Jet
Informace o výrobku
 
9 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Příslušenství a náhradní díly

Popis výrobku

Číslo výrobku 5511761

Kärcher vysokotlaký čistič K5 Premium Full Control Plus Home se skvěle hodí pro pravidelné čištění středně silných nečistot např. na automobilech, jízdních kolech nebo kamenných zídkách. Díky vodou chlazenému motoru je vysokotlaký čistič mimořádně výkonný. Vodou chlazený motor má desetkrát delší životnost než běžné univerzální motory a jen poloviční hlučnost. Čerpané množství K5 Premium Full Control Plus Home je 500 l/h při tlakovém výkonu 20 až max. 145 bar. Plošný výkon je 40 m /h. Vysokotlaká hadice o délce 8 m má velký dosah.

Čištění ploch bez rozstřikování a plynulá regulace tlaku
Sada Home, která je součástí dodávky, obsahuje čistič ploch T350 a čisticí prostředek na kámen a fasády 3 v 1 v 1l lahvi. Čistič ploch T350 čistí bez rozstřikování také velké plochy a má plynulou regulaci tlaku pro tvrdé nebo citlivé povrchy. Přídavná rukojeť bez problémů umožňuje i vertikální čištění. K5 Premium Full Control Plus Home je vybaven tryskou Vario Power (VPS), díky níž můžete přepínat mezi vysokým a nízkým tlakem.

Maximální kontrola
Tryska 3 v 1 Multi Jet s plošnou tryskou, rotační tryskou a tryskou na čisticí prostředek umožňuje komfortní přepínání druhu vodního paprsku bez přerušení čištění. Maximální kontrolu zajišťuje LCD displej s tlačítky pro regulaci tlaku a čisticího prostředku.

Dávkování a rychlá výměna čisticího prostředku
Díky praktické regulaci čisticího prostředku můžete dávkování podle potřeby určovat sami. Díky systému Plug n Clean můžete čisticí prostředek vyměnit v rámci jedné operace.

Komfortní práce
Pistole je ihned po ruce a při krátkých pracovních přestávkách ji lze pohodlně odložit s tryskou do vysokotlakého čističe. Díky nižšímu těžišti, praktickému vedení hadice a stabilnímu podstavci zaručuje K5 Premium Full Control Plus Home maximální stabilitu. Podstavec navíc slouží jako druhá rukojeť pro přenášení, takže lze vysokotlaký čistič snadno uschovat. Výsuvná teleskopická rukojeť z kvalitního hliníku zajišťuje kompaktní a pohodlné uložení vysokotlakého čističe K5 Premium Full Control Plus Home.

Součást dodávky:
- Kärcher vysokotlaký čistič K5 Premium Full Control Plus Home
- Čistič ploch T350
- 1 l čisticího prostředku na kámen a fasády 3 v 1

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Objemový průtok:500 l/h
Max. tlak:145 bar
Výkon:2 100 W
Automatické navíjení kabelu:Ne
Rotační tryska:Ano
Čistič ploch:Ano
Pistole:Ano
Integrovaný buben pro navinutí hadice:Ano
Integrovaný vodní filtr:Ano
Maximální vstupní teplota vody:40 °C
Nádržka na čisticí prostředky:Ano
Délka hadice:8 m
Pracovní nástavec:Ano
Mycí kartáč:Ne
Nasávání vody:Ano

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru