Kärcher Vysokotlaký čistič Full Control Car & Home K 3

Číslo výrobku 1211614

  • S ukazatelem stupně tlaku
  • Včetně čističe ploch T 150
  • Včetně čisticího prostředku "Patio & Deck"
Informace o výrobku
4 999,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

9 výrobků skladem

Příslušenství a náhradní díly

Popis výrobku

Číslo výrobku 1211614

Vysokotlaký čistič Kärcher K3 Full Control Car & Home je dokonale vhodný pro občasné použití okolo domu. Kärcher čistič K3 Full Control Car & Home pracuje s maximálním tlakem až 120 barů a průtokem vody 380 l/hod (0,0001 m3/s), můžete tak tento vysokotlaký čistič pustit bez obav na plný výkon a sledovat, jak nečistoty mizí z Vašeho pozemku pryč. Je zcela připraven odstranit sebeodolnější nečistoty. Pro maximální kontrolu a optimální tlak u každého povrchu je možné nastavit stupeň tlaku na trysce a pohodlně jej zkontrolovat na displeji pistole. Plošný výkon vysokotlakého čističe je 25 m2/h.

Optimální výsledky čištění díky nastavení tlaku
Vysokotlaký čistič Kärcher K3 Full Control Car & Home má rozsáhlé příslušenství a umožňuje tak optimální výsledky čištění.
Tlak vody lze nastavit ručně na tryskové trubce Vario Power. Vysokotlaký čistič má tři různé úrovně tlaku, díky čemuž optimálně přizpůsobíte tlak povrchu, který chcete čistit. K dispozici je také režim míchání, který lze použít k nanášení čisticího prostředku.
Pro uvolnění tvrdých nečistot a jejich spolehlivé odstranění použijte trysku s rotujícím bodovým paprskem. I při této práci je čerpadlo uvnitř zařízení chráněno proti vniknutí nečistot díky integrovanému vodnímu filtru.

Snadná obsluha a pohodlná práce
Díky 6 m dlouhé hadici můžete provádět čištění ve velkém okruhu. Při dokončení práce Vám hadice nebude překážet v cestě, jelikož ji snadno srolujete pomocí integrovaného hadicového bubnu.
Používání a výměna čisticích prostředků je snadná díky nádržce na čisticí prostředky na spodní straně přístroje.
Teleskopická rukojeť, dvě kola s lehkým chodem a podstavec pro větší stabilitu usnadňují práci s vysokotlakým čističem Kärcher K3 Full Control Car & Home. Podstavec je možné použít jako přídavnou rukojeť, takže tento čistič můžete snadno přepravovat a ukládat.

Sada pro čistění auta - Car-Kit
Vysokotlaký čistič je vybaven rozsáhlým příslušenstvím pro důkladné čištění automobilů (Car-Kit) a čištění kolem domu (Home-Kit).
Car-Kit obsahuje dvě příslušenství pro důkladné vyčištění Vašeho automobilu. Za prvé, mycí kartáč, pomocí kterého lze odstranit šedý povlak. Za druhé pak pěnovou trysku s dobře přilnavou pěnou a maximální rozpouštěcí silou proti špíně. Souprava také obsahuje 500 ml autošamponu značky Kärcher.

Úklid kolem domu pomocí soupravy Home-Kit
Souprava Home-Kit obsahuje čistič ploch T150 a 500 ml čisticího prostředku "Patio & Deck". S čisticím prostředkem T150 lze čistit i větší povrchy velmi snadno.

Dodávka
- Home-Kit
- Car-Kit

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Objemový průtok:380 l/h
Max. tlak:120 bar
Výkon:1 600 W
Automatické navíjení kabelu:Ne
Rotační tryska:Ano
Čistič ploch:Ano
Pistole:Ano
Integrovaný buben pro navinutí hadice:Ne
Integrovaný vodní filtr:Ano
Maximální vstupní teplota vody:40 °C
Nádržka na čisticí prostředky:Ne
Délka hadice:6 m
Pracovní nástavec:Ano
Mycí kartáč:Ano
Nasávání vody:Ne
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:10,7 kg
Výška:42,7 cm
Šířka:29,3 cm
Hloubka:49,3 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru