25.11.2020 5:32


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Osram Halogenová reflektorová žárovka PAR16 Eco GU10 / 28 W (200 lm) teplá bílá

Číslo výrobku 3959756

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Vysokonapěťové halogenové žárovky

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 3959756

Halopar 16 Eco Superstar značky Osram je halogenová žárovka s parabolickým reflektorem PAR16. Vyznačuje se robustním spirálovým designem a zajišťuje - díky celoskleněnému reflektoru - brilantní světelné efekty. Vyzařuje podstatně více světla než standardní reflektorová žárovka, a to při nižší spotřebě energie. Navíc je stmívatelná a vybavena UV filtrem. Halogenovou žárovku lze provozovat bez transformátoru. Neobsahuje rtuť a dá se bez problémů likvidovat společně s domovním odpadem.
Halopar 16 Eco Superstar je vhodná pro provoz v otevřených svítidlech (podle IEC 60598-1) a lze ji použít jako obecné osvětlení, osvětlení do kuchyně, osvětlení jídelního stolu, zrcadla a objektů, nebo pro osvětlení obchodů, restaurací a hotelů.
Halogenová žárovka 28 W s paticí GU10 a úhlem vyzařování 30° má životnost 2000 h a vyzařuje teplou bílou barvu světla 2800 K. Svítivost halogenové žárovky 28 W Eco je srovnatelná se svítivostí běžné 35 W halogenové žárovky.

Celková výška (včetně patice): 55 mm
Průměr: 50 mm

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Výška:5,5 cm
Průměr:50 mm
Objímka:GU10
Žárovka tvar:Tvar žárovky
Barva světla:Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů)
Stmívatelnost:S možností stmívání
Třída energetické účinnosti:D
Lumeny:200 lm
Příkon:28 W
Rozměry a hmotnost (netto)
Výška:5,5 cm
Šířka:5,0 cm
Hloubka:5,0 cm

Datové listy

Další detaily

Třída energetické účinnosti: C
Světelný tok žárovky: 200 lumenů (lm)
Příkon: 28 wattů (W)
Průměrná jmenovitá životnost: 2 000 hodin (h)
Vysvětlení podle směrnice EU

Třída energetické účinnosti:
Třída energetické účinnosti na stupnici od A (velmi úsporná) do G (méně úsporná)
Světelný tok žárovky:
Světelný tok žárovky vyjádřený v lumenech (lm), zjišťovaný podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.
Příkon:
Vstupní příkon žárovky vyjádřený ve wattech (W), zjišťovaný podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.
Průměrná jmenovitá životnost žárovky:
Průměrná jmenovitá životnost žárovky vyjádřená v hodinách (h), zjišťovaná podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru