Scheurich Květináč Riva High průměr 39 cm x 54 cm černá žula
Číslo výrobku 5859145Popis výrobku
Číslo výrobku 5859145
Scheurich květináč Riva se vyznačuje autentickým betonovým vzhledem: Kvalitní květináč osázený rostlinami na kmínku, drobnými keříky (např. cesmínou) nebo okrasnými trávami představuje moderní prvek do vašeho venkovního prostoru.
Vyrobeno v Německu.
Údaje výrobce
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083642122
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové sloupy |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 53,0 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 10 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Výška: | 54,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 39,0 cm |



