PRIMALEX Vnitřní stěrka 1 velmi jemná, bílá, 2 kg
Číslo výrobku 4403614Popis výrobku
Číslo výrobku 4403614
Primalex vnitřní stěrka 1
Primalex vnitřní stěrka 1 je pastovitá hmota ideální pro vyrovnání a opravy drobnějších nerovností povrchů v interiérech, zejména při rekonstrukcích. Vyznačuje se vysokou přídržností ke všem typům podkladů a díky optimální pastovité konzistenci je také výborně zpracovatelná. Po zaschnutí se lehce brousí a vytváří odpovídající podklad pro aplikaci finálních nátěrů.
Zajišťuje vyrovnání nerovností a opravy povrchů stěn i stropů interiérů panelových bytů i rodinných domů před malováním a tapetováním. Při dokončovacích pracích je možné stěrku aplikovat na jádrovou štukovou omítku, beton, sádrokarton a jiné savé podklady.
Technické parametry:
Spotřeba na tloušťce 1 mm: cca 1,8 kg/m2
Doporučená vrstva nanášení: 0,5-1 mm
Objemová hmotnost: 1,7 kg/l
Doba schnutí: 24 hodin
Možnost přemalování: 1-2 dny
Soudržnost (betonu): </= 0,3 Mpa
Propustnost pro vodní páru: 0,04 m
Ředění: připravena k okamžitému použití
Aplikace: stříkací pistole, hladítko
Podrobnější informace naleznete v technickém listu. K dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006821558
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Použití: | Zeď nebo strop |
| Samonivelační: | Není samonivelační |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 2 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |





