Mapei Rychleschnoucí samonivelační stěrka Ultraplan Eco 20 23 kg

Číslo výrobku 6071435
  • Tloušťka vrstvy 1-10 mm
  • Samonivelační
  • pH směsi cca 12
  • Doba zpracovatelnosti 20-30 minut
  • Doba tuhnutí 45-60 minut
  • Pochůznost po cca 3-4 hodinách
  • Čekací doba před pokládkou nášlapných vrstev 24-48 hodin
Informace o výrobku
 
499,-
21,70 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 6071435

Mapei Ultraplan Eco 20 je samonivelační stěrka na bázi cementu určená pro vyrovnání a vyhlazování nových i stávajících podkladů v tloušťkách od 1 do 10 mm tam, kde se vyžaduje odolnost proti intenzivnímu provoznímu zatížení. Vhodná zejména k použití na plochy vystavené zatížení kolečky např. kolečkovými křesly, vozíky nebo jiným nábytkem na kolečkách. Vhodná pouze do interiéru. Běžně se používá v nemocnicích, hotelech, divadlech, školách, nákupních centrech a obytných budovách. Stěrka je určena k aplikaci nášlapné vrstvy podlah, jako jsou povlakové krytiny z PVC, polotuhé vinylové dlaždice VCT a vinylové dílce LVT, kaučuk, přírodní linoleum, korek, polyolefin, kobercové krytiny z umělého i přírodního vlákna, dlažby z keramiky a přírodního kamene a podlahové lamely (plovoucí podlahy).

Ultraplan Eco 20 je šedý prášek, který se skládá ze speciálních cementů s rychlým průběhem hydratace a tvrdnutí, tříděného křemičitého písku, pryskyřic a speciálních přísad. Smícháním směsi s vodou vznikne rychle vysychající tekutá, snadno zpracovatelná, lehce se rozlévající a velmi dobře samonivelující hmota s vysokou přídržností k podkladu předem ošetřeném penetračním nátěrem. Výrobek se po vytvrzení vyznačuje velmi dobrou pevností v tlaku a v tahu za ohybu, stejně jako v odolnosti proti vtisku. Následnou pokládku většiny typů podlahových krytin lze provádět již cca 24-48 hodin po aplikaci.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Použití:Univerzální
Oblast použití:Interiér
Výška pro vyrovnání:Do 10 mm
Samonivelační:Ano
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:23,0 kg

Datové listy

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru