Vrut do dřeva s čočkovou hlavou PZ pochromovaná mosaz 4 x 20 mm, 10 ks.
Číslo výrobku 6031538Popis výrobku
Číslo výrobku 6031538
Vruty s čočkovou hlavou
Čočková hlava je typ hlavy šroubu nebo vrutu, která je charakteristická svým zaobleným, polokulovitým tvarem připomínajícím čočku. Vruty s čočkovou hlavou mají kónickou spodní část, díky níž zapadnou do materiálu. Na rozdíl od zapuštěné hlavy, mají ale horní část vypouklou ve tvaru čočky. Používají se v případech, kdy je potřeba, aby šroub nevyčníval na povrch materiálu a zároveň nebyl kompletně zapuštění, případně tam, kde je žádoucí estetický vzhled.
Drážka PZ (Pozidriv)
Drážka PZ, nebo-li Pozidriv, je typ křížové drážky šroubu, která má oproti standardní drážce PH (Philips) navíc další zářezy mezi rameny kříže. Tyto dodatečné zářezy zlepšují přenos kroutícího momentu a stabilitu při šroubování, čímž usnadňují riziku prokluzování šroubováku a poškození drážky. Tato drážka je typická především pro vruty do dřeva a další spojování materiálů, kde je potřeba dosáhnout vyššího utahovacího momentu bez rizika poškození.
Mosaz
Mosaz se používá tam, kde je potřeba kombinovat estetický vzhled s dobrou vodivostí a odolností vůči korozi, i když ne tak dobrou jako u nerezové oceli. Mosaz je oblíbeným materiálem při renovacích nábytku a historických předmětů, v elektrotechnice a tam, kde se vyžaduje vzhled mosazi, bez povrchové úpravy.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874864062
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Chromovaný |
| Obsah Balení: | 10 ks |
| Vhodná velikost hmoždinky: | 5 mm - 6 mm |
| Vhodná velikost vrtáku: | 2,5 mm |
| Pohon: | Podélná drážka |
| Materiál Šrouby: | Mosaz |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 g |
| Výška: | 4 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Hloubka: | 2,0 cm |





