Bosch Sada fréz s 8 mm vřetenem Trim&Edging, 6 ks
Číslo výrobku 6126809Popis výrobku
Číslo výrobku 6126809
Sada fréz Trim&Edging pro jemné opracování dřeva. Karbidové ostří poskytuje dlouhou životnost. Sada fréz má speciální vložku Easy-Pick pro rychlé a bezpečné vyjmutí fréz za stopku. Frézy jsou dodávány v boxu, v němž jsou frézy pevně a bezpečně umístěné, a tím jsou při skladování a přepravě perfektně chráněné. Průhledné víko umožňuje výhled na obsah. Sada obsahuje frézy o průměru stopky 8 mm. Obsah sady: 2x zaoblovací fréza, 2x fazetovací fréza, 1x zarovnávací fréza, 1x drážkovací fréza.
Délka: 10 / 13 / 13 / 16 / 25 / 25 mm
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140958004
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Dřevo |
| Materiál: | Karbid |
| Norma: | EN 847 |
| Úchyt: | CYL |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 507 g |
| Výška: | 13,8 cm |
| Šířka: | 21,2 cm |
| Hloubka: | 4,9 cm |

















