Bosch Spirálový vrták do betonu CYL-3 pr. 5 x 90/150 mm
Číslo výrobku 7036650Popis výrobku
Číslo výrobku 7036650
Spirálový vrták do betonu Bosch CYL-3 - výkon při práci s betonem
Spirálový vrták Bosch CYL-3 zaručuje dlouhou výkonnost při použití k vrtání do betonu.
- Pro vrtačky/šroubováky, pro příklepové vrtací šroubováky
- Válcová stopka je kompatibilní se všemi vrtačkami s tříčelisťovým sklíčidlem
- Vhodné do - betonu, plných cihel
- Vysoká odolnost vůči opotřebení díky velmi trvanlivé karbidové směsi vyvinuté a vyráběné společností Bosch
- Provedení vrtáku v účinném 2žlábkovém tvaru U zajišťuje dobré odvádění odvrtané moučky, nižší tření a delší životnost
- Dlouhá výkonnost při použití k vrtání do betonu
- Dlouhodobé výkony při vrtání otvorů pro upevnění v abrazivních materiálech, jako je beton či přírodní kámen
- Certifikát PGM je zárukou shody s podmínkami z oblasti náročných odchylek, přesně vrtaných otvorů a pevného upevnění
Jako důkaz kvality je spirálový vrták opatřen značkou zkoušky kvality zkušebny PGM Masonry Drill Bit Association Board, jež je zárukou shody s podmínkami z oblasti náročných odchylek, přesného vrtání a pevného upevnění.
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140186896
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Beton |
| Druh Vrtačky: | Vrták do betonu |
| Max. hloubka vrtu (mm): | 90 mm |
| Průměr: | 5 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 g |
| Výška: | 22,6 cm |
| Šířka: | 4,2 cm |
| Hloubka: | 6 mm |







