Worx Vrtací kladivo 800 W, WX339
Číslo výrobku 5529052Popis výrobku
Číslo výrobku 5529052
Kompaktní příklepové vrtací kladivo WX339 od Worx s výkonem 800 W je ideální volbou pro lehké vrtání a příklepové vrtání do zdiva, přírodního kamene a betonu. Maximální příklepová síla je 2,5 J, díky čemuž je vrtací kladivo ideální pro vrtání do tvrdých materiálů jako je kámen a beton, ale také skvěle poslouží pro sekání a odstraňování dlaždic.
Výkonné příklepové vrtací kladivo pro domácí použití
Díky odolnému 13 mm vrtacímu sklíčidlu lze rychle, snadno a bez nářadí používat a měnit vhodné vrtáky a další nástavce. Maximální průměr vrtání je 26 mm do betonu, 13 mm do oceli a 30 mm do dřeva.
Worx - znovuobjevené elektrické nářadí
Worx je značka skupiny Positec Group a je doma po celém světe. Všechny produkty se zaměřují na hodnoty, jako je udržitelnost, inovace a zaměření na zákazníka. Společnost pracuje na řešeních pro chytřejší a rychlejší realizaci vašich projektů. Worx vás podpoří při manuálních úkonech i při práci na zahradě.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky 0-1 200 ot./min.
- Příkon: 800 W
- Počet úderů: 5 000/min.
- Maximální příklepová síla: 2,5 J
- Maximální průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu: 26 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Údaje výrobce
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6924328312185
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 800 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 2,5 J |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,53 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |







