Worx Vrtací kladivo 1250 W, WX333
Číslo výrobku 5046685Popis výrobku
Číslo výrobku 5046685
Kompaktní příklepové vrtací kladivo WX333 od Worx s výkonným 1 250 W vám pomůže se středně velkými vrtacími a příklepovými vrtacími pracemi do zdiva, přírodního kamene a betonu. Maximální příklepová síla je 5 J, díky čemuž je příklepové vrtací kladivo ideální volbou na tvrdé materiály jako je kámen a beton, ale skvěle poslouží i při bourání slabších zdí.
Výkonná příklepové vrtací kladivo pro domácí použití
Maximální průměry vrtání jsou 13 mm do oceli, 32 mm do betonu a 40 mm do dřeva.
Worx - znovuobjevené elektrické nářadí
Worx je značka skupiny Positec Group a je doma po celém světe. Všechny produkty se zaměřují na hodnoty, jako je udržitelnost, inovace a zaměření na zákazníka. Společnost pracuje na řešeních pro chytřejší a rychlejší realizaci vašich projektů. Worx vás podpoří při manuálních úkonech i při práci na zahradě.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky: 0-750 ot./min.
- Příkon: 1 250 W
- Počet úderů: 3 700/min.
- Maximální příklepová síla: 5 J
- Maximální průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu: 32 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 40 mm
Údaje výrobce
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
4250121313282
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 250 W |
| Energie úderu: | 5 J |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 10,4 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 41,0 cm |





