STANLEY FATMAX V20 Bezuhlíkové aku kombinované kladivo SFMCH900B-XJ Solo
Číslo výrobku 6232003Popis výrobku
Číslo výrobku 6232003
Bezuhlíkové akumulátorové kombinované kladivo Stanley FatMax SFMCH900B-XJ je určeno pro vrtání a sekání do zdiva, kamene a betonu a v režimu vrtání bez příklepu pro vrtání otvorů o průměru až 13 mm do oceli a 40 mm do dřeva.
Kladivo nabízí funkce vrtání bez příklepu, vrtání s příklepem s úderovou energií až 2,0 J a 0-5500 údery/min. a sekání a umožňuje pravý a levý chod. Bezuhlíkový motor dosahuje vysoký výkon a dlouhou dobou provozu na jedno nabití. Kladivo je vybaveno sklíčidlem SDS- PLUS pro snadné upnutí nástavců.
Vícekomponentní ergonomicky tvarovaná rukojeť a tělo s pryžovým překrytím zajišťují vyšší pohodlí při práci. O pohodlnou práci se dále postará nastavitelná boční rukojeť a hloubkovým dorazem.
Akumulátorové kombinované kladivo je dodáváno bez baterie a nabíječky.
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
5035048728581
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 22 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 4 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 5500/min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1500 ot./min |
| Doba nabíjení baterie (h): | 1 h |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Se spuštěním přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,84 kg |
| Výška: | 40,5 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |






























