STANLEY FATMAX Kombinované vrtací kladivo FME1250K
Číslo výrobku 4863692Popis výrobku
Číslo výrobku 4863692
Kombinované vrtací kladivo STANLEY FATMAX FME1250K
STANLEY FATMAX FME1250K kombinované vrtací kladivo dosahuje příkonu 1250 W a disponuje upínáním nástroje SDS-Plus s pneumatickým příklepovým ústrojím, prokluzovou spojkou a ochranou proti prachu. Je ideální pro všestranné práce jako je vrtání, vrtání s příklepem a sekání. Prokluzová spojka zaručuje vyšší bezpečnost při práci. Vrtací kladivo je vybaveno ergonomicky tvarovanou více komponentní rukojetí s pryžovým překrytím pro pohodlnou práci, kuličkovými ložisky a 4 m dlouhým přívodním kabelem s pryžovým pláštěm.
Technické parametry:
Příkon: 1250 W
Napětí: 230 V
Volnoběžné otáčky: 0-850 ot./min.
Počet příklepů: 0-4100 příklepů/min.
Energie úderu: 3,5 J
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do zdiva: 32 mm
Max. průměr vrtání do dřeva 40 mm
Držák nástrojů: SDS-Plus
Hmotnost čistá/celková: 5,4 kg
Součástí balení je kombinované vrtací kladivo STANLEY FATMAX FME1250K, vrták SDS+ 8 x 110 mm, vrták SDS+ 10 x 110 mm, sekáč SDS+ 14 x 250 mm, adaptér sklíčidla, kufřík a návod k obsluze.
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
5035048439968
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 250 W |
| Energie úderu: | 3,5 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 4100/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 850/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 230 V |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |








