STANLEY FATMAX Kombinované kladivo SFMEH200K-QS, SDS-plus, 780W
Číslo výrobku 5717699Popis výrobku
Číslo výrobku 5717699
Kombinované vrtací a sekací kladivo Stanley FatMax SFMEH20K-QS s energií úderu 2,2 J je určeno pro odstraňování malty a omítek, vrtání otvorů do zdiva a betonu s nízkou až střední hustotou a montáž upevňovacích prvků, vrtání otvorů do zdiva a betonu s nízkou až střední hustotou a montáž potrubí a kabelů, lehké sekání zdiva, odstranění dlaždic v kuchyni a koupelně, vrtání otvorů do cihel a vrtání do dřeva a kovu.
Kladivo s příkonem 780 W má pneumatické příklepové ústrojí a upínání nástroje SDS-plus. Je vybaveno přepínáním směru chodu a přepínáním funkce vrtání, vrtání s příklepem a sekání.
Vícekomponentní ergonomicky tvarovaná rukojeť s pryžovým překrytím zajišťuje pohodlí při práci. Tělo kladiva je vyvedeno v prachotěsném provedení a 3 m dlouhý přívodní kabel je opatřen pryžovým pláštěm.
Kladivo je dodáváno v úložném kufříku včetně přídavné boční rukojeti s hloubkovým dorazem.
Specifikace:
- Napětí: 230 V
- Příkon: 780 W
- Energie úderu: 2,2 J (dle EPTA)
- Volnoběžné otáčky: 0-1250 ot./min.
- Plynulá regulace otáček: ano
- Příklep: 0-4670 úderů/min.
- Sklíčidlo: SDS-plus
- Aretace vypínače v poloze zapnuto: ano
- Max. průměr vrtaného otvoru do betonu: 26 mm
- Max. průměr vrtaného otvoru do oceli: 13 mm
- Max. průměr vrtaného otvoru do dřeva: 30 mm
- Pravý / levý chod: ano
- Přepínač režimu vrtání s příklepem / bez příklepu / sekání: ano
- Bezpečnostní prokluzová spojka: ano
- Akustický tlak (LPA): 92,5 dB(A)
- Akustický výkon (LWA): 103,5 dB(A)
- Hodnota emisí vibrací (ah): 17,2 m/s2
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
5035048725641
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 750 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 2,2 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,00 kg |
| Výška: | 37,0 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |


























