STANLEY FATMAX Kladivo SDS - Plus FME500K 750 W kufr
Číslo výrobku 4587481Popis výrobku
Číslo výrobku 4587481
Stanley FatMax kladivo SDS - Plus FME500K s motorem 750 W. Kladivo má 4 ovládací módy a je dodáváno v kufru včetně druhého sklíčidla, 2 vrtáků a sekáče.
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
5035048364000
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 750 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 1,8 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 54400/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1050/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 230 V |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,50 kg |
| Výška: | 31,1 cm |
| Šířka: | 40,5 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |

















