STANLEY FATMAX Akumulátorové vrtací a sekací kladivo SFMCH900M22-QW, 18 V
Číslo výrobku 6282818Popis výrobku
Číslo výrobku 6282818
Bezuhlíkové kombinované aku vrtací a sekací kladivo 18 V SDS-plus se dvěma akumulátory, obsahující vypínač s parabolickou charakteristikou umožňující maximální kontrolu nastavení otáček. Vícekomponentní ergonomická rukojeť, která je ve tvaru D minimalizuje vibrace a obsahuje tělo s pryžovým překrytím pro zvýšený komfort uživatele. Boční rukojeť je s rychlým uvolněním pro optimální pohodlí uživatele. Toto kladivo umožňuje hloubkový doraz pro opakované vrtání do stejné hloubky. Obsahuje také LED světlo s 20 sekundovým zpožděním pro osvětlení pracovního prostoru.
Vlastnosti:
- Plastový kufr TSTAK
- Nastavitelná boční rukojeť
- Hloubkový doraz.
- Bezuhlíkový elektromotor pro vyšší výkon a delší dobu provozu na jedno nabití
- Vysoce výkonné sklíčidlo SDS+ s protiskluzovou úpravou
- Přepínání funkce: vrtání / vrtání s příklepem / sekání
- Pravý/levý chod
Technické parametry:
2 akumulátory -ba 4,0 Ah Li-Ion
Počet otáček: 0 -1500 ot./min.
Počet úderů: 0 - 5500 úderů/min.
Energie úderu 2,0 J (EPTA)
Maximální průměr otvoru do betonu: 22 mm
Maximální průměr otvoru do dřeva: 30 mm
Maximální průměr otvoru do oceli: 13 mm
Hmotnost bez akumulátoru: 2,3 kg
Hmotnost s akumulátorem: 2,9 kg
Nabíječka 2,0 A (2 h)
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
5035048728536
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 22 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 4 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 5500/min |
| Počet baterií: | 2 |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Výška: | 16,4 cm |
| Šířka: | 44,4 cm |
| Hloubka: | 33,1 cm |



