Scheppach Bourací kladivo AB 1900
Číslo výrobku 5638283Popis výrobku
Číslo výrobku 5638283
Scheppach AB 1900 je nejsilnější bourací kladivo se silou úderu 50 J. Je určeno pro středně těžké až těžké bourací práce v betonu, cihlách, kameni a dalších stavebních materiálech. Je nové konstrukce, s celokovovým štíhlým designem, sníženými vibracemi, madly s měkčenou úpravou a přídavnou rukojetí pro dokonalé ovládání stroje. Pro snížení únavy rukou je spínač vybaven aretací pro nepřetržitý chod bez nutnosti stále ovladač držet. Velmi silný motor 1900 W má zvýšenou ochranu proti přehřátí. Upínací šestihran 30 mm dovoluje lehkou výměnu sekáčů a úchyt zamezuje jejich protáčení ve stroji. Kladivo se dodává v praktickém a odolném kufru s kolečky a je už v základu vybaveno dalším příslušenstvím a dvěma sekáči s plochou a špičatou koncovkou.
Technické údaje
Počet úderů: 2000 /min.
Rozměr (d x š x v): 674 x 155,3 x 264,3 mm
Rázová síla: 50 J
Hmotnost: 14 kg
Motor: 230-240 V, 50 Hz
Příkon: 1900 W
Třída ochrany: II
Druh krytí: IPX0
Upnutí: SDS-HEX
Systém 30 mm
Balení obsahuje bourací kladivo Scheppach AB 1900, přepravní kufr, mazací tuk, olejničku, důlkovač pr. 30 mm L390, plochý sekáč pr. 30 mm, L390 a návod k obsluze.
Údaje výrobce
Scheppach GmbH
Günzburger Str. 69
89335 Ichenhausen
service@scheppach.com
4046664256663,4046664068594
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 900 W |
| Energie úderu: | 50 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Hexagonal |
| Počet příklepů: | 2000/min |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,0 kg |
| Výška: | 2,64 m |
| Šířka: | 155,3 cm |
| Hloubka: | 67,4 cm |













