Narex Vrtací kladivo EKV 21, 700W, SDS-plus
Číslo výrobku 5471602Popis výrobku
Číslo výrobku 5471602
Vrtací kladivo Narex EKV 21 je ideální pro interiéry a dekorace panelových bytů a je vhodné pro drobné montáže a upevňovací techniku. Má 3 pracovní režimy: příklepové vrtání, vrtání bez příklepu, alt. šroubování.
Unikátní příklepový systém SPEEDDRILL propojuje účinnost kladiva s rychlostí příklepové vrtačky. Ergonomické kompozitní držadlo s antivibračním kloubem CONTROLVIBRATIONSYSTEM absorbuje vibrace a snižuje jejich škodlivé vlivy.
Další přednosti:
- rychlá a pohodlná výměna vrtáků díky upínací hlavě se systémem SDS-plus
- rychloupínací sklíčidlo s přechodovým adaptérem pro vrtání bez příklepu
- bezpečnostní kluzná spojka pro citlivé odpojení
- pohodlné přídavné držadlo SOFTGRIP se stavěcím tlačítkem hloubkového dorazu
Technické specifikace:
- Napájecí napětí: 230 V
- Upínání: SDS-plus
- Jmenovitý příkon: 700 W
- Doporučený průměr vrtání v betonu: 4-12 mm
- Max. průměr vrtání - beton: 20 mm
- Max. průměr vrtání - zdivo: 20 mm
- Max. průměr vrtání - dřevo: 30 mm
- Max. průměr vrtání - ocel: 13 mm
- Max. průměr šroubování vrutu do dřeva: 8 mm
- Otáčky naprázdno: 0-3200 /min
- Údery naprázdno: 0-5000 /min
- Energie úderu: 2,3 J
- Průměr upínacího krku: 43 mm
- Hmotnost: 2,3 kg
Součást balení:
- přídavné držadlo SOFTGRIP
- hloubkový doraz
- SDS-plus adaptér na závit 1/2"- 20 UNF
- rychloupínací sklíčidlo 13 mm
- přepravní kufr
Údaje výrobce
NAREX s.r.o.
Chelčického 1932
47001 Česká Lípa
narex@narex.cz
8590163878292
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 700 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 20 mm |
| Energie úderu: | 2,3 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 5000/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 3200/min |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |











