Narex Kombinované kladivo EEK 31-QS
Číslo výrobku 5471610Popis výrobku
Číslo výrobku 5471610
Kombinované kladivo Narex EEK 31-QS
Kombinované kladivo Narex EKK 31-QS je určené pro instalace a montáže. Má 4 pracovní režimy: příklepové vrtání, sekání, vrtání bez příklepu, alt. šroubování. Robustní zalomená převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku zvyšuje tuhost celé konstrukce a prodlužuje životnost převodů a motoru. Ergonomické kompozitní držadlo s antivibračním kloubem CONTROLVIBRATIONSYSTEM absorbuje vibrace a snižuje jejich škodlivé účinky.
Systém výměnných hlav QUICKSYSTEM pro rychlou přestavbu kladiva na vrtačku:
1 - upínací hlava QS-HAMMER pro SDS nástroje
2 - upínací hlava QS-DRILL pro běžné vrtáky s válcovou nebo šestihrannou stopkou
Možnost polohování sekáče v rozsahu 0-360°.
Bezpečnostní kluzná spojka zajišťuje citlivé odpojení.
Pohodlné přídavné držadlo SOFTGRIP se stavěcím tlačítkem hloubkového dorazu.
Technické parametry:
- Napájecí napětí: 230 V
- Upínání: SDS-plus
- Jmenovitý příkon: 850 W
- Doporučený průměr vrtání v betonu: 8-18 mm
- Max. průměr vrtání do betonu: 30 mm
- Max. průměr vrtání do zdiva: 82 mm
- Max. průměr vrtání do dřeva: 40 mm
- Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Max. průměr vrutu do dřeva: 10 mm
- Otáčky naprázdno: 0-1 500 ot./min
- Údery naprázdno: 0-5 000/min
- Energie úderu: 4,0 J
- Průměr upínacího krku: 54 mm
Součást balení:
- Přídavné držadlo SOFTGRIP
- Hloubkový doraz
- Upínací hlava QS-HAMMER
- Upínací hlava QS-DRILL
- Přepravní kufr
Údaje výrobce
NAREX s.r.o.
Chelčického 1932
47001 Česká Lípa
narex@narex.cz
8590163878308
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 850 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 18 mm |
| Energie úderu: | 4 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 50000/min |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1500 ot./min |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,60 kg |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |












