Narex Aku kombinované kladivo CKK 22 Camouflage, Basic Box
Číslo výrobku 6368856Popis výrobku
Číslo výrobku 6368856
Aku kladivo je ideální pro pro osazování hmoždinek a kotev do těch nejtvrdších materiálů. Díky elektropneumatickému příklepu si Narex CKK 22 poradí s cihlou, betonovým panelem i kamenem.
Nízká hmotnost, kompaktní tvar a ergonomický design poskytují vysoký komfort práce. Elektropneumatický příklep a rozhraní nástrojů SDS-plus pro vysokou razanci a účinnost a pro uspokojení náročného kutila i zkušeného řemeslníka. Silný motor s permanentním magnetem pro vyšší výkon a delší životnost. Tři pracovní režimy - vrtání bez příklepu, vrtání s příklepem, sekání - poskytují širokou variabilitu použití. Moderní elektronické řídicí a monitorovací prvky zabraňují přetěžování, snižují opotřebení a prodlužují životnost celého zařízení. Má také automatické LED pracovní světlo. Robustní, ergonomická upínací hlava usnadňuje výměnu pracovního nástroje. Funkce pro natočení sekáče do optimální polohy.
Technické parametry:
- Napětí: 20 V
- Upínání nástrojů: SDS-plus
- Energie úderu: 2,2 J
- Doporučený průměr vrtání v betonu: 5-12 mm
- Max. průměr vrtání v betonu / dřevu / oceli: 22 / 20 / 13 mm
- Max. průměr vrutu do dřeva: 6 mm
- Počet otáček: 0-1 350 /min
- Počet úderů: 0-4 750 /min
- Průměr upínacího krku: 46 mm
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,9 kg
- Hmotnost vč. akumulátoru CB 4: 2,5 kg
Rozsah dodávky
- základní stroj CKK 22
- přídavné držadlo
- hloubkový doraz
- kartonová krabice BASIC BOX
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky!
Údaje výrobce
NAREX s.r.o.
Chelčického 1932
47001 Česká Lípa
narex@narex.cz
8590163874713
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 22 mm |
| Energie úderu: | 2,2 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 20 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1350 ot./min |
| Doba nabíjení baterie (h): | 1 h |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,53 kg |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |







