Metabo Multikladivo UHEV 2860-2, 1100 W, vč. kufru
Číslo výrobku 1028562Popis výrobku
Číslo výrobku 1028562
Praktické multikladivo Metabo UHEV 2860-2 s výkonným 1 100 W vám pomůže s lehkým vrtáním a příklepovým vrtáním do zdiva, přírodního kamene a betonu. V případě potřeby lze sklíčidlo vrtačky zaaretovat pro výkonné sekání. Díky příklepové frekvenci 4 500/min. dosahuje příklepová vrtačka čistého a efektivního výsledku. Maximální příklepová síla je 3,4 J, díky čemuž je multikladivo ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů jako je kámen a beton, ale zároveň se také hodí pro sekání a odstraňování dlaždic.
Silné multikladivo s hloubkovým dorazem
Multikladivo Metabo UHEV 2860-2 můžete individuálně přizpůsobit okolnostem příslušné práce, abyste dosáhli vámi požadovaného optimálního výsledku. Odolný držák SDS Plus umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušných vrtáků a dalších nástavců. Maximální průměr vrtání je 28 mm do betonu, 35 mm do dřeva a 13 mm do oceli. Integrovaný hloubkový doraz lze individuálně nastavit, což znamená, že se vyhnete náhodnému vrtání příliš hluboko.
Multikladivo s praktickými funkcemi pro větší pohodlí a bezpečnost
Abyste zařízení vždy pevně drželi a mohli jej bezpečně používat i při pracích, které vyžadují velké úsilí, je dodáváno s přídavnou rukojetí. Dodávaný kufr zajišťuje nejbezpečnější možné skladování.
Metabo - když na tom záleží
Metabo vyvíjí stroje a příslušenství pro profesionály již od roku 1924. Švábská společnost spojuje tradici s inovací a nabízí tak dokonalý mix zkušeností a nejnovějších technologií. Kvalitní produkty značky Metabo jsou proto zastoupeny na stavbách po celém světě a podporují uživatel při práci den co den. Prostřednictvím úzkého dialogu se zákazníkem Metabo neustále vyvíjí své produkty a přizpůsobuje je potřebám řemeslníka.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky 1. rychlostní stupeň: 0-900 ot./min.
- Volnoběžné otáčky 2. rychlostní stupeň: 0-2 100 ot./min.
- Jmenovitý příkon: 1 100 W
- Maximální počet příklepů: 4 500/min.
- Maximální příklepová síla: 3,4 J
- Maximální průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu: 28 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 35 mm
- Upínání nástroje: SDS Plus
- Délka kabelu: 4 m
- Hladina akustického tlaku: 90 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA): 99 dB(A)
Balení obsahuje:
- 1x Metabo multikladivo UHEV 2860-2 včetně příslušenství
- 1x hloubkový doraz
- 1x kufr na uskladnění a přenášení nářadí
Údaje výrobce
Metabowerke GmbH
Metabo-Allee 1
72622 Nürtingen
product-compliance@metabo.de
4007430306234
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 100 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 28 mm |
| Energie úderu: | 3,4 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 35 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 4500/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |




