Metabo Multikladivo UHE 2660-2 800 W
Číslo výrobku 2699296Popis výrobku
Číslo výrobku 2699296
Praktické multikladivo Metabo UHE 2660-2 s výkonem 800 W je ideálním pomocníkem pro lehké vrtací a příklepové práce do betonu, zdiva a přírodního kamene. V případě potřeby lze sklíčidlo vrtačky zaaretovat pro výkonné sekání. Díky příklepové frekvenci 4 200/min, dosahuje multifunkční příklepové kladivo čistého a efektivního výsledku práce. Maximální příklepová síla je 2,8 J, díky čemuž je multikladivo ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů jako je kámen a beton, ale také zároveň skvěle poslouží pro sekání a odstraňování dlaždic.
Výkonné multikladivo pro domácí použití
Díky odolnému držáku SDS Plus můžete používat vhodné vrtáky a další nástavce a měnit je snadno, rychle a bez nářadí. Maximální průměr vrtání je 26 mm do betonu, 32 mm do dřeva a 13 mm do oceli.
Multikladivo s užitečnými doplňky pro větší pohodlí
Multikladivo můžete bezpečně uložit do kufříku, který je součástí balení.
Metabo - když na tom záleží
Metabo vyvíjí stroje a příslušenství pro profesionály již od roku 1924. Švábská společnost spojuje tradici s inovací a nabízí tak dokonalý mix zkušeností a nejnovějších technologií. Kvalitní produkty značky Metabo jsou proto zastoupeny na stavbách po celém světě a podporují uživatel při práci den co den. Prostřednictvím úzkého dialogu se zákazníkem Metabo neustále vyvíjí své produkty a přizpůsobuje je potřebám řemeslníka.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky 1. rychlostní stupeň: 0-1 050 ot./min.
- Volnoběžné otáčky 2. rychlostní stupeň: 0-2 550 ot./min.
- Jmenovitý příkon: 800 W
- Maximální počet příklepů: 4 200/min.
- Maximální příklepová síla: 2,8 J
- Maximální průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu 26 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 32 mm
Balení obsahuje:
- 1x Metabo multikladivo UHE 2660-2
- 1x kufr na uskladnění a přenášení nářadí
Údaje výrobce
Metabowerke GmbH
Metabo-Allee 1
72622 Nürtingen
product-compliance@metabo.de
4007430306227,4007430309587
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 800 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 2,8 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 32 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 4200/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |




