Metabo Kombinované kladivo KHE 2645
Číslo výrobku 6368237Popis výrobku
Číslo výrobku 6368237
Metabo kombinované kladivo KHE 2645 slouží na vrtání s příklepem, vrtání bez příklepu a sekání. Je vybaveno elektronikou Vario (V) pro práci při otáčkách dle materiálu a elektronickým jemným rozběhem pro precizní navrtání. Vysoce výkonný příklepový mechanismus je precizně uložen v krytu z hliníkové slitiny, a proto má obzvláště dlouhou životnost a je robustní.
Bezpečnostní spojka Metabo S-automatic umožňuje mechanické odpojení pohonu při zablokování vrtáku a umožňuje tak bezpečnou práci. Vypínač s aretací umožňuje obzvláště pohodlnou práci při dlouhodobém použití.
| - Metabo kombinované kladivo KHE 2645 - Sklíčidlo kladiva pro nástroje s koncovkou SDS-plus - Přídavná rukojeť -Hloubkový doraz pro vrtání - Plastový kufr |
Údaje výrobce
Metabowerke GmbH
Metabo-Allee 1
72622 Nürtingen
product-compliance@metabo.de
4061792213203
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 850 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 2,9 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,90 kg |
| Výška: | 43,5 cm |
| Šířka: | 32,0 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |












