Makita Vrtací kladivo HR2800 28 mm 800 W
Číslo výrobku 5739057Popis výrobku
Číslo výrobku 5739057
Silné vrtací kladivo Makita HR2800 je určeno k vrtání s příklepem nebo vrtání. Disponuje elektrickým vypínačem, zpětným chodem a prachotěsným systémem upínání SDS-PLUS. Díky kompaktní konstrukci ve tvaru L se kladivo Makita jednoduše ovládá. V případě blokace nástroje chrání obsluhu prokluzová spojka. Výhodou vrtacího kladiva je jsou nízké vibrace a rychlé vrtání. Součástí je transportní kufr, hloubkový doraz, boční rukojeť.
Technické parametry:
Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
Příkon: 800 W
Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Síla jednotlivého úderu: 2,9 J
Vrtací výkon (ocel / beton / dřevo O): 13 / 28 / 32 mm
Vrtací výkon (korunka O): 80 mm
Hmotnost: 3,4 kg
Rozměry (D x Š x V): 314 x 89 x 225 mm
Údaje výrobce
Makita, spol. s r.o.
Tovární 941/1a
64300 Brno
jan.carny@makita.cz
88381083850
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 800 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 28 mm |
| Energie úderu: | 2,9 J |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 32 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1100 ot./min |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Regulací otáček: | Bez regulace otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | Bez hloubkového dorazu |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,40 kg |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 8,9 cm |
| Hloubka: | 31,4 cm |



