Makita Kombinované kladivo HR2470
Číslo výrobku 4274726Popis výrobku
Číslo výrobku 4274726
Kompaktní kombinované vrtací kladivo Makita HR2470 s výkonem 780 W je ideální volbou pro lehké vrtání a příklepové vrtání do zdiva, přírodního kamene a betonu. Maximální příklepová síla je 2,4 J, díky čemuž je vrtací kladivo ideální pro vrtání do tvrdých materiálů jako je kámen a beton a zároveň se také hodí pro sekání a odstraňování dlaždic. Integrovaný indikátor úrovně nabití umožňuje kdykoliv zkontrolovat zbývající kapacitu energie.
Výkonné kombinované vrtací kladivo s individuálními možnostmi nastavení a hloubkovým dorazem
Příklepové vrtací kladivo Makita HR24770 můžete individuálně přizpůsobit okolnostem příslušné práce, abyste získali čistý výsledek práce. Díky elektronické regulaci otáček lze plynule nastavit otáčky převodovky od 0-1 100 ot./min. Díky pružnému držáku SDS plus lze použít vhodné vrtáky a další nástavce. Umožňuje rychlou, nekomplikovanou a beznástrojovou výměnu. Maximální průměr vrtání je 24 mm do betonu, 32 mm do dřeva a 13 mm do oceli. Díky integrovanému hloubkovému dorazu můžete individuálně nastavit hloubku vrtání a vyhnout se tak nechtěnému příliš hlubokému vrtání.
Příklepová vrtačka s užitečnými doplňky pro větší pohodlí a bezpečnost
Zařízení je dodáváno s přídavnou rukojetí, se kterou jej vždy pevně držíte a můžete jej bezpečně vést, dokonce i pří náročných pracích. Vaše pracovní plocha je vždy optimálně osvětlena. Příklepové kombinované vrtací kladivo můžete bezpečně uložit do dodávaného pouzdra.
Makita - elektrické nářadí s již více než 100 letou tradicí
Společnost Makita začala v roce 1915 v japonské Nagoji a zaměřila se na opravy a prodej osvětlovacích systémů, elektromotorů a transformátorů. Dnes je Makita jedním z lídrů v oblasti elektrického nářadí. Výrobce z Japonska si udělal jméno světově nejrozsáhlejším sortimentem 18 V akumulátorového nářadí. Ať už profesionální řemeslník nebo domácí kutil - společnost si v každém případě zajistila důvěru svých zákazníků. Neustálým dalším vývojem Makita zdokonaluje svá zařízení a dělá z nich spolehlivého společníka při každodenní práci.
Technické parametry:
Model: Makita HR2470
Typ kladiva: kombinované
Energie úderu: 2,4 J
Příkon: 780 W
Upínání nástrojů: SDS-Plus
Max. průměr vrtání do dřeva: 32 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do zdiva: 24 mm
Otáčky na prázdno: 0-1100 ot./min.
Počet příklepů: 0-4500 příklepů/in.
Rozměr (v x š x d) 214 x 84 x 370 mm
Hmotnost: 2,9 kg
Obsah balení:
- Transportní kufr (824799-1)
- Hloubkový doraz (324219-0)
- Boční rukojeť (158057-6)
Údaje výrobce
Makita Werkzeug GmbH
Makita-Platz 1
40885 Ratingen
info@makita.com
88381081658
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 780 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 24 mm |
| Energie úderu: | 2,4 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 32 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1100 ot./min |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Výška: | 21,4 cm |
| Šířka: | 8,4 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |







