Makita Akumulátorové vrtací kladivo DHR171Z Solo, 18 V
Číslo výrobku 6088611Popis výrobku
Číslo výrobku 6088611
Praktické akumulátorové vrtací kladivo Makita DHR171Z s příklepem vám pomůže s lehkým vrtáním a příklepovým vrtáním do betonu, zdiva a přírodního kamene. Díky příklepové frekvenci 4 800/min. dosahuje příklepová vrtačka efektivního a čistého výsledku snadno a rychle. Maximální příklepová síla je 1,2 J, díky čemuž je akumulátorové vrtací kladivo ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů, jako je kámen a beton a zároveň je vhodné i pro sekání a odstraňování dlaždic. Pokročilé akumulátorové nářadí lze díky bezdrátovému provozu flexibilně používat kdykoliv a kdekoliv nezávisle na zdrojích energie, což vám poskytuje maximální volnost pohybu při vrtání a příklepovém vrtání. Stačí mít nabitou baterii a práce může začít.
Výkonné akumulátorové vrtací kladivo s individuálními možnostmi nastavení a hloubkovým dorazem
Akumulátorové vrtací kladivo DHR171Z můžete individuálně přizpůsobit okolnostem příslušné práce, abyste získali co nejlepší možný výsledek. S elektronickou regulací otáček lze plynule regulovat rychlost převodovky od 0 do 680 ot./min. Díky pružnému držáku SDS Plus lze použít vhodné vrtáky a další nástavce. Umožňuje rychlou, nekomplikovanou a beznástrojovou výměnu. Maximální průměr vrtání je 10 mm do oceli a 13 mm do dřeva. Integrovaný hloubkový doraz lze individuálně nastavit, což znamená, že se vyhnete náhodnému vrtání příliš hluboko.
Akumulátorové vrtací kladivo s užitečnými funkcemi pro větší bezpečnost a pohodlí
Díky dodané přídavné rukojeti můžete nářadí bezpečně vést i při namáhavých aplikacích a mít vždy pevné uchopení. Aby práce v tmavších a hůře dostupných rozích byla jednodušší, má přístroj integrované LED světlo. Vaše pracovní plocha je tak vždy optimálně osvětlena.
Makita - elektrické nářadí s již více než 100 letou tradicí
Společnost Makita začala v roce 1915 v japonské Nagoji a zaměřila se na opravy a prodej osvětlovacích systémů, elektromotorů a transformátorů. Dnes je Makita jedním z lídrů v oblasti elektrického nářadí. Výrobce z Japonska si udělal jméno světově nejrozsáhlejším sortimentem 18 V akumulátorového nářadí. Ať už profesionální řemeslník nebo domácí kutil - společnost si v každém případě zajistila důvěru svých zákazníků. Neustálým dalším vývojem Makita zdokonaluje svá zařízení a dělá z nich spolehlivého společníka při každodenní práci.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky: 0-680 ot./min.
- Počet příklepů naprázdno: 4 800/min.
- Maximální příklepová síla: 1,2 J
- Maximální průměr vrtání do oceli: 10 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu: 17 mm
Balení obsahuje:
- 1x akumulátorové vrtací kladivo Makita DHR171Z
- 1x hloubkový doraz
Potřebné baterie a nabíječky nejsou součástí balení, lze je zakoupit zvlášť.
Údaje výrobce
Makita Werkzeug GmbH
Makita-Platz 1
40885 Ratingen
info@makita.com
88381848503
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Energie úderu: | 1,2 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 13 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 10 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 4.800/min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 680/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,80 kg |
| Výška: | 8,6 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 27,3 cm |







