LUX-TOOLS Vrtací kladivo E-BHL-23 vč. kufříku
Číslo výrobku 6470751Popis výrobku
Číslo výrobku 6470751
Vrtací kladivo LUX E-BHL-23 je výkonný a spolehlivý nástroj pro náročné kutilské i profesionální projekty. Díky svému silnému výkonu 1500 W je toto vrtací kladivo ideální pro vrtání, vrtání s příklepem a sekání do betonu, dřeva a oceli.
Pohodlná manipulace
Zařízení má ergonomickou přídavnou rukojeť, která poskytuje větší kontrolu a lepší úchop při práci. S praktickým hloubkovým dorazem lze přesně nastavit hloubku vrtání pro dosažení dokonalých výsledků. Antivibrační rukojeť zajišťuje přesnou práci bez viklání.
Všestranné možnosti použití
Vrtací kladivo nabízí maximální kapacitu vrtání 32 mm do betonu, 40 mm do dřeva a 13 mm do oceli. Silná nárazová energie 6 joulů umožňuje efektivní a rychlou práci na široké škále materiálů. Odolný držák SDS Plus umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušných vrtáků a dalších nástavců.
Praktické příslušenství a řešení dopravy
Kromě krabice, ve které lze vrtací kladivo bezpečně skladovat a přepravovat, jsou součástí dodávky různé nástavce.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873805271
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 500 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 32 mm |
| Energie úderu: | 5,8 J |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | In L-Boxx |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,2 kg |
| Výška: | 3,9 cm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hloubka: | 2,5 cm |





























