LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku vratcí kladivo A-BH-20 Solo
Číslo výrobku 5674148Popis výrobku
Číslo výrobku 5674148
Aku vrtací kladivo LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BH-20
Toto aku vrtací kladivo LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BH-20 je určeno pro hobby použití na příklepové vrtání do betonu, cihel a kameniva, jakož i na vrtání bez příklepu do dřeva, kovu, keramiky a plastu. Rovněž je určený i k zašroubování a odšroubování šroubů (pravý/levý chod). Vrtací kladivo disponuje volnoběžnými otáčkami 0-900 ot./min., příklepem 0-5000 úderů/min. a silou úderu 1,1 J. Díky variabilní regulaci otáček se zařízení optimálně přizpůsobí příslušnému procesu vrtání a zajistí tak přesné výsledky za každé situace.
Pro pohodlnou a bezpečnou práci je vrtací kladivo vybaveno rychloupínacím sklíčidlem SDS-Plus pro snadnou výměnu vrtáků bez použití nářadí, integrovaným LED pro osvětlením pracovního prostoru pro práci i v tmavých koutech a Soft-Grip rukojetí pro pohodlný úchop.
Toto aku vrtací kladivo LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BH-20 lze používat nezávisle na zdrojích energie, bez kabelu, což vám umožňuje maximální svobodu pohybu. Je součástí rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Doporučený akumulátor 1 x LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/4.0 (č. 5649512) a nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger č. 5649538).
Upozorňujeme, že součástí balení je aku vrtací kladivo LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BH-20 a návod k použití. Akumulátor ani nabíječka není součástí balení.
Technické parametry
Maximální jmenovité napětí: 20 V
Nominální jmenovité napětí: 18 V
Volnoběžné otáčky: 0-900 ot./min.
Počet úderů: 0-5000 úderů/min.
Síla úderu: 1,1 J
Upínací zařízení nástroje: SDS plus
Max. průměr vrtání do betonu: 10 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 8 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 16 mm
Hladina akustického výkonu (LwA): 90 dB(A) K = 3 dB(A)
Hladina akustického tlaku (LpA): 79 dB(A) K = 3 dB(A)
Jedna baterie - dva světy: 1 PowerSystem
Dejte sbohem různým akumulátorům a nabíječkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Tato platforma spojuje všechny důležité aplikace kolem domu a zahrady v jednom systému. Namísto různých jednotlivých zařízení s různými akumulátory lze nyní všechna zařízení provozovat s jedním typem akumulátoru. Což je praktické řešení, které šetří náklady. Navíc díky technologii Twin Power lze výkonná zařízení 40 V a zahradní stroje provozovat se dvěma 20 V akumulátory najednou, pouze s jedním akumulátorovým systémem.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje nejlepší vlastnosti nejnovější generace baterií. Optimální řízení nabíjení, systém vzduchového tunelu pro chlazení akumulátoru, konstrukce krytu navržená pro bezpečnost a dlouhou životnost a vysoce kvalitní akumulátorové články nabízejí optimální spolehlivost a bezpečnost i při náročné práci. Objevte bezdrátovou svobodu pro dům a zahradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960729
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku, ochranu sluchu a ochranu zraku při práci.
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 10 mm |
| Energie úderu: | 1,1 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 16 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 8 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 5000 bpm |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 900 ot./min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,56 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 26,5 cm |





























