Einhell Vrtací kladivo TE-RH 950 5F, vč. hloubkového dorazu a kufru
Číslo výrobku 6368070Popis výrobku
Číslo výrobku 6368070
Praktické vrtací kladivo Einhell TE-RH 950 4F s výkonem 950 W je ideální volbou pro lehké vrtání a příklepové vrtání do kamene, zdiva a betonu. Díky příklepové frekvenci 45 000/min. dosahuje příklepové vrtací kladivo čistého a efektivního výsledku. Maximální příklepová síla je 3 J, díky čemuž je vrtací kladivo ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů, jako je kámen a beton, stejně jako pro sekání a odstraňování dlaždic.
Výkonná příklepová vrtačka s hloubkovým dorazem
Příklepovou vrtačku Einhell TE-RH 950 5F můžete individuálně přizpůsobit podmínkám příslušné práce, abyste získali čistý výsledek. S volnoběžnými otáčkami 0-1 200 ot./min. je přístroj ideální volbou pro širokou škálu vrtacích a šroubovacích prací kolem domu a zahrady. Rotace vlevo/vpravo umožňuje upravit směr otáčení nástavce v závislosti na aplikaci. Maximální průměr vrtání do betonu je 28 mm. Integrovaný hloubkový doraz lze individuálně nastavit, což znamená, že se vyhnete náhodnému vrtání příliš hluboko.
Příklepové vrtací kladivo s praktickými doplňky pro větší bezpečnost
Díky dodávané přídavné rukojeti můžete zařízení bezpečně vést i v náročných aplikacích a mít vždy pevné místo na uchopení. Dodávané pouzdro vám nabízí bezpečnou a prostorově úspornou možnost uložení vrtacího kladiva včetně příslušenství.
Einhell - výkonné nářadí
Einhell byl založen v roce 1964 jako rodinný podnik v Landau. Již více než 50 let představuje tato značka řešení v sektoru domácností a řemeslníků. Einhell nabízí vysokou kvalitu a skutečné služby s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. To vám umožňuje svobodu a radost z práce. Od A do Z Einhell vyvíjí a prodává inovativní produkty ve více než 90 zemích. Sledují vizi inspirovat zákazníky a zajistit bezdrátovou svobodu v každé domácnosti a na zahradě.
Balení obsahuje:
- 1x vrtací kladivo Einhell TE-RH 950 5F včetně příslušenství
- 1x hloubkový doraz
- 1x kufr na bezpečné skladování a přenášení
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825663372
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 950 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 28 mm |
| Energie úderu: | 3 J |
| Počet příklepů: | 0 - 45000/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1200/min |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Výška: | 22,6 cm |
| Šířka: | 21,4 cm |
| Hloubka: | 40,2 cm |



















