Einhell Vrtací kladivo TE-RH 32-1600 4F
Číslo výrobku 6711279Popis výrobku
Číslo výrobku 6711279
Vrtací kladivo Einhell TE-RH 32-1600 4F se čtyřmi funkcemi pro práci s nejrůznějšími materiály. Přepínač funkcí umožňuje volit mezi vrtáním, vrtáním s příklepem, sekáním s upevněním a bez něj. Pneumatický příklepový mechanismus zaručuje perfektní výsledek jak při sekání, tak při vrtání, např.: do betonu nebo kamene.
Díky regulaci otáček, příkonu 1600 W a síle úderu 4.5 J zaručuje stroj silný výkon a přesnou práci. Díky 3 metry dlouhému kabelu ponechává dostatek prostoru pro volnost pohybu. Plynule nastavitelný hloubkový doraz vrtáku je stejně jako převodovka vyroben z masivního kovu.
Robustní sklíčidlo SDS-Plus s poloautomatickým mechanismem pro rychlou a snadnou výměnu nástrojů. Rukojeť absorbující vibrace se Softgripem je doplněna o přídavnou žebrovanou rukojeť. Díky tomu lze kladivo snadno držet a přesně vést i v nevyhovujících podmínkách.
Technické parametry:
- Síťové napětí: 220-240 V~ 50/60 Hz
- Příkon: 1600 W
- Otáčky chodu naprázdno: 0-800 min-1
- Počet úderů: 4600 min-1
- Maximální průměr při vrtání do betonu: 32 mm
- Držák nástrojů: SDS-plus
- Třída ochrany: II
- Hmotnost: 5,2 kg
Obsah balení:
- Vrtací kladivo
- Přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Vrtací kladivo Einhell TE-RH 32-1600 4F je dodáváno v praktické kufru.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825666601
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 32 mm |
| Energie úderu: | 4,5 J |
| Počet příklepů: | 4600/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 800/min |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,3 kg |
| Výška: | 25,5 cm |
| Šířka: | 37,7 cm |
| Hloubka: | 10,9 cm |

















