Einhell Vrtací kladivo TC-RH 900
Číslo výrobku 5255526Popis výrobku
Číslo výrobku 5255526
Vrtací kladivo Einhell TC-RH 900
Vrtací kladivo Einhell TC-RH 900 je skvělým pomocníkem, ať už jde o vrtání nebo sekání. Díky třem integrovaným funkcím vrtání, příklepového vrtání a sekání s fixací je skvělým pomocníkem díky výkonu 900 W a počtu úderů až 4 000/ min v domácnosti nebo v dílně. Velké měkké povrchy rukojeti byly navrženy pro pohodlnou práci. Pneumatický příklepový mechanismus zajišťuje velmi dobrý výkon. Přídavnou rukojeť lze bezpečně upevnit pomocí praktického žebrování. Plynule nastavitelný hloubkový doraz vrtání je vyroben z pevného kovu. Pro zvýšení bezpečnosti uživatele se používá kluzná spojka proti přetížení. Vrtací kladivo Einhell je vybaveno robustním sklíčidlem nástrojů SDS-plus a robustní hliníkovou převodovkou a je navrženo pro dlouhou životnost. Kladivo je dodáváno v praktickém přepravním a skladovacím kufru.
Hlavní výhody vrtacího kladiva Einhell TC-RH 900
- 3 funkce - vrtání, příklepové vrtání, sekání s fixací sekáče
- Spojka proti přetížení pro zvýšení bezpečnosti uživatele
- Praktická jemná elektronická regulace otáček a funkce pozvolného rozběhu
- Velké měkké rukojeti pro pohodlnou práci
- Pneumatický příklepový mechanismus s frekvencí až 4100 úderů/min. a příklepovou silou 3 J
- Robustní sklíčidlo SDS-plus pro rychlou výměnu bez nářadí
- Robustní hliníková převodová hlava
- Přídavná rukojeť pro spolehlivé držení přístroje
- Plynule nastavitelný doraz hloubky vrtání z masivního kovu
- Dodáváno v praktickém přepravní a skladovacím kufříku
Technické údaje
Délka napájecího kabelu: 2 m
Hmotnost: 3,85 kg
Materiál převodovky: ocel
Max. vrtací výkon do betonu: 26 mm
Počet převodových stupňů: 1
Příkon: 900 W
Síla úderu: 3 J
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825593242
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 900 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 3 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 4100/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 850/min |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Výška: | 30,5 cm |
| Šířka: | 40,2 cm |
| Hloubka: | 12,7 cm |



















