Einhell Vrtací kladivo TC-RH 28 3F
Číslo výrobku 6910038Popis výrobku
Číslo výrobku 6910038
Vrtací kladivo Einhell TC-RH 28 3F je díky svému spolehlivému výkonu oblíbeným nástrojem pro náročné stavební, renovační a sekací práce v domácnosti, dílně a na zahradě. Nabízí tři funkce: vrtání, příklepové vrtání a sekání s rotačním zastavením. Díky tomu je ideálním zařízením i pro ty nejnáročnější úkoly.
Komfortní přeprava
Vrtací kladivo se dodává v praktickém pouzdře. Díky tomu se snadno přenáší a může být úhledně uloženo.
Ergonomický design
Otočné kladivo se pohodlně používá díky jeho ergonomickému designu s měkkým úchopem.
Bezpečné uchopení
Vrtací kladivo lze pevně držet v ruce i při náročných pracích díky bezpečně připevněné přídavné rukojeti.
Nastavitelná rychlost
Díky jemně nastavitelné elektronice řízení otáček lze nástroj dokonale přizpůsobit použitému materiálu.
Přesně vyvrtané otvory
Obáváte se příliš hlubokého vrtání? S robustním, plynule nastavitelným hloubkovým dorazem to již nebude problém.
Sklíčidlo SDS-Plus
Poloautomatické sklíčidlo SDS-Plus umožňuje rychlou výměnu řady vrtáků a sekáčů bez použití nástrojů.
Výkonný pomocník
Výkonné vrtací kladivo TC-RH 28 3F zvládne díky pneumatickému příklepovému mechanismu a síle nárazu 3,5 joulů i ty nejtvrdší materiály. Do betonu vyvrtá otvory o průměru až 28 mm.
Vyrobeno pro náročnou práci
S výkonem 950 W se vrtací kladivo dokáže protlouct jakoukoliv zdí bez ohledu na to, jak je tvrdá. 2 metry dlouhý napájecí kabel nabízí dostatek volnosti pohybu pro flexibilní použití.
Technické parametry
- Síťové napětí: 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Příkon: 950 W
- Otáčky chodu naprázdno: 0-990 min-1
- Počet úderů: 0-4600 min-1
- Výkon vrtání beton/kámen (max.): 28 mm
- Třída ochrany: II
- Hmotnost: 4,5 kg
- Hladina akustického tlaku LpA: 94 dB(A) (3 dB)
- Hladina akustického výkonu LWA: 105 dB(A) (3 dB)
- Emisní hodnota vibrací - příklepové vrtání do betonu: 13,0 m/s2 (K = 1,5 m/s2)
- Emisní hodnota vibrací - sekání (rukojeť): 15,0 m/s2 (K = 1,5 m/s)
Obsah balení
- Vrtací kladivo
- Přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825671070
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 950 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 28 mm |
| Energie úderu: | 3,5 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 0 - 4600/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,77 kg |
| Výška: | 24,9 cm |
| Šířka: | 37,0 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |



























