Einhell PROFESSIONAL Aku bourací kladivo TP-DH 18/4 Li BL - Solo
Číslo výrobku 6952287Popis výrobku
Číslo výrobku 6952287
Akumulátorové bourací kladivo Einhell Professional TP-DH 18/4 Li BL-Solo
Akumulátorové bourací kladivo Einhell Professional TP-DH 18/4 Li BL-Solo je všestranný, kompaktní nástroj, který je ideální pro lehčí bourací práce a přesné sekací práce. Ať už odstraňujete otřepy z betonu, dlaždice, omítku nebo odolné zbytky malty, nebo sekáte kabelové drážky - sekací kladivo je spolehlivý nástroj. S údernou silou 4,0 J a akumulátorovou flexibilitou, kterou nabízí systém akumulátorů Power X-Change, si poradí s jakoukoli výzvou, ať už se jedná o interiérový design nebo renovace - a to vše bez nutnosti připojení k elektrické síti.
Nástroj je poháněn bezuhlíkovým motorem Einhell. Tento bezuhlíkový motor poskytuje více výkonu a delší dobu chodu než konvenční motor s uhlíkovými kartáči. Po online registraci se na bezuhlíkový motor vztahuje 10letá záruka. Aby bylo možné výkon dokonale přizpůsobit danému úkolu, je akumulátorové bourací kladivo vybaveno otočným ovladačem pro variabilní řízení počtu úderů. Integrovaná funkce konstantní elektroniky zajišťuje přesný výkon za všech okolností, a to i při vysokém zatížení. Použijte poloautomatické sklíčidlo SDS Plus pro bezpečné a rychlé použití nebo výměnu sekáčů. Polohu sekáče lze také změnit v 16 nastaveních pomocí kroužku sklíčidla.
Rukojeť s tlumením vibrací, nastavitelná přídavná rukojeť a aretace pro nepřetržitý provoz poskytují větší komfort i při časově náročných aplikacích. Integrované LED světlo osvětluje vaši pracovní oblast. Bourací kladivo je dodáváno s jedním špičatým a jedním plochým sekáčem a také kufříkem E-Case pro optimální skladování a bezpečnou přepravu. Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky. Ty jsou k dispozici samostatně.
Technické parametry
- Zdroj napětí motoru: 18 V d.c.
- Počet příklepů: max. 4 600 min-1
- Síla úderu: 4 J
- Upínání nástroje: SDS-Plus
Obsah balení:
- Akumulátorové bourací kladivo
- Přídavná rukojeť
- 1x důlčík
- 1x plochý sekáč
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825680645
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Energie úderu: | 4 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 4600/min |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | Bez hloubkového dorazu |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,1 kg |
| Výška: | 20,7 cm |
| Šířka: | 33,5 cm |
| Hloubka: | 7,8 cm |





















