Einhell Power X-Change Aku vrtací kladivo TE-HD 18 Li-Solo
Číslo výrobku 5816814Popis výrobku
Číslo výrobku 5816814
Aku vrtací kladivo Einhell Power X-Change TE-HD 18 Li-Solo
Akumulátorové vrtací kladivo Einhell Power X-Change TE-HD 18 Li-Solo je robustní a všestranný pomocník pro šroubovací a vrtací práce s přídavnou výkonnou funkcí příklepu a nezávislostí na elektrické síti. Díky pneumatickému příklepovému mechanismu je umožněn dobrý pohon ve zdivu a betonu. Díky ergonomické rukojeti s měkkým držadlem lze s vrtacím kladivem vždy pohodlně a bezpečně manipulovat. Další komfort při práci zajišťuje praktická funkce rychlého zastavení proti nechtěnému vybíhání vrtáků a jasné LED světlo pro optimální osvětlení pracovního prostoru. Kromě toho lze u automatického sklíčidla SDS-Plus rychle a bez použití nářadí vyměnit běžné vrtáky do betonu.
Upozorňujeme, že akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení a je nutné je zakoupit samostatně.
Vlastnosti
- Člen rodiny Power X-Change
- 3 funkce - šroubování, vrtání, vrtání s příklepem do zdiva
- Pneumatické příklepové ústrojí pro snadné vrtání do betonu
- Výkonný motor a kovová převodovka pro vysoký točivý moment
- Univerzální držák nástrojů SDS-Plus s poloautomatickým režimem
- Jemně řízená elektronika regulace otáček pro citlivou práci
- Ergonomický a měkký úchop
- LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru
Technické údaje
Materiál převodovky: kov
Max. vrtací výkon do betonu: 12 mm
Max. vrtací výkon do dřeva: 14 mm
Max. vrtací výkon do kovu: 8 mm
Napětí motoru: 18 V
Počet převodových stupňů: 1
Síla nárazu: 1,2 J
Typ motoru: komutátorový
Hmotnost výrobku: 1,39 kg
Jedna baterie pro více než 300 druhů nářadí pro dílnu a zahradu
Dejte sbohem zamotaným kabelům! Spojením nejmodernější technologie a ambiciózní vize se nám podařilo vyvinout bateriový systém, který vám umožní vychutnat si svobodu bez kabelů v každé situaci. Pro nářadí, zahradní techniku nebo elektrický skútr: všechny členy rodiny Power X-Change lze vzájemně univerzálně kombinovat. Stačí tedy jeden typ baterie a můžete využít jakékoli zařízení v systému. Zde se dozvíte, čím dalším je náš systém a naše akumulátory výjimečné a proč je Einhell expertem na akumulátory.
Správné akumulátorové nářadí pro každou příležitost
Od sekaček na trávu přes příklepové vrtačky až po akumulátorové pokosové pily: Systém akumulátorů Power X-Change nabízí širokou škálu nářadí pro hobby zahrádkáře, kutily a profesionály. Součástí systému Power X-Change je již více než 300 druhů nářadí a jejich počet neustále roste. Takto funguje akumulátorová svoboda pro všechny projekty v dílně a na zahradě: 1 akumulátor. 1 000 možností.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825604054
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 12 mm |
| Energie úderu: | 1,2 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 14 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 8 mm |
| Počet příklepů: | 5700/min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1100 ot./min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | Bez hloubkového dorazu |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Maximální točivý moment: | 14 Nm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,39 kg |
| Výška: | 21,5 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 26,6 cm |




















