Einhell Power X-Change Aku vrtací kladivo PROFESSIONAL HEROCCO 18/20
Číslo výrobku 5485180Popis výrobku
Číslo výrobku 5485180
Aku vrtací kladivo Einhell Power X-Change PROFESSIONAL HEROCCO 18/20
Akumulátorové vrtací kladivo Einhell Herocco 18/20 je spolehlivým pomocníkem: pro vrtání, příklepové vrtání nebo sekání s aretací nebo bez ní je akumulátorové vrtací kladivo ceněným všestranným pomocníkem. Přístroj je poháněn bezkartáčovým motorem Einhell PurePOWER. Tento bezkartáčový motor nabízí vyšší výkon a delší dobu provozu než běžné motory s uhlíkovými kartáči. Na bezkartáčový motor je po registraci online poskytována 10letá záruka. Všechny akumulátory rodiny Power X-Change, lze flexibilně a bez omezení používat v nářadí a zahradním technice z této systémové řady. Pneumatický příklepový mechanismus s frekvencí až 5 500 příklepů za minutu umožňuje bezproblémové vrtání i do betonu - s příklepem o síle 2,2 joulů a vrtací kapacitou do betonu 20 milimetrů.
Nástroje lze rychle vyměnit díky univerzálnímu sklíčidlu SDS-plus s funkcí automatického zasunutí. Elektronika otáček je jemně nastavitelná pro citlivý provoz. Pro pohodlnou a neúnavnou práci je ergonomicky navržena oblast rukojeti s měkkým držadlem. Optimální osvětlení pracovního prostoru zajišťuje LED světlo. Výrobek je dodáván s magnetickým adaptérem pro šroubování v přepravním a skladovacím kufříku E-Box.
Upozorňujeme, že tento produkt je dodáván bez baterie a nabíječky. Tyto položky jsou k dostání samostatně, například jako praktická startovací sada v různých výkonnostních třídách.
Vlastnosti
- Člen rodiny Power X-Change - pro provoz nutná 1 x 18 V baterie
- Bezuhlíkový motor pro vyšší výkon a delší dobu provozu
- PurePOWER Brushless - 10letá záruka na motor po registraci
- 4 funkce - vrtání, vrtání s příklepem, sekání s fixací/ bez fixace
- Pneumatické příklepové ústrojí pro snadné vrtání do betonu
- Univerzální držák nástrojů SDS-Plus s poloautomatickým režimem
- Elektronická regulace otáček pro citlivé aplikace
- Práce s nízkými vibracemi díky rukojeti tlumící vibrace
- Ergonomická rukojeť a přídavná rukojeť s měkkým úchopem
- Plynule nastavitelný hloubkový doraz z masivního kovu
- Vč. LED světla pro osvětlení pracovního prostoru
- Vč. magnetického bitového adaptéru
Obsah balení
- Akumulátorové vrtací kladivo
- Přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Technické údaje
Napětí motoru: 18 V
Volnoběžné otáčky: 0-1200 ot./min.
Počet příklepů: 0-5500 příklepů/min.
Síla příklepu: 2,2 J
Pravý/levý chod: ano
Výkon vrtání beton/kámen: 20 mm
Výkon vrtání dřevo: 30 mm
Výkon vrtání kov: 13 mm
Hmotnost: 2,1 kg
Jedna baterie pro více než 300 druhů nářadí pro dílnu a zahradu
Dejte sbohem zamotaným kabelům! Spojením nejmodernější technologie a ambiciózní vize se nám podařilo vyvinout bateriový systém, který vám umožní vychutnat si svobodu bez kabelů v každé situaci. Pro nářadí, zahradní techniku nebo elektrický skútr: všechny členy rodiny Power X-Change lze vzájemně univerzálně kombinovat. Stačí tedy jeden typ baterie a můžete využít jakékoli zařízení v systému. Zde se dozvíte, čím dalším je náš systém a naše akumulátory výjimečné a proč je Einhell expertem na akumulátory.
Správné akumulátorové nářadí pro každou příležitost
Od sekaček na trávu přes příklepové vrtačky až po akumulátorové pokosové pily: Systém akumulátorů Power X-Change nabízí širokou škálu nářadí pro hobby zahrádkáře, kutily a profesionály. Součástí systému Power X-Change je již více než 300 druhů nářadí a jejich počet neustále roste. Takto funguje akumulátorová svoboda pro všechny projekty v dílně a na zahradě: 1 akumulátor. 1 000 možností.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825630343
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 20 mm |
| Energie úderu: | 2,2 J |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 5500/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1200/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,08 kg |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 36,0 cm |




















