Einhell Akumulátorové vrtací kladivo TE-HD 18 Li Power X-Change, vč. aku
Číslo výrobku 6362974Popis výrobku
Číslo výrobku 6362974
Praktické akumulátorové vrtací kladivo Einhell TE-HD 18 Li Power X-Change vám pomůže s lehkým vrtáním a příklepovým vrtáním do kamene, zdiva a betonu. S příklepovou rychlostí 5 700/min dosahuje příklepové vrtací kladivo čistého a efektivního výsledku. Maximální příklepová síla je 1,2 J, díky čemuž je akumulátorové vrtací kladivo ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů, jako je kámen a beton, a také pro sekání a odstraňování dlaždic.
Inovativní akumulátorové nářadí lze díky svému akumulátorovému provozu kdykoliv flexibilně používat, nezávisle na zdrojích energie a nabízí vám tak maximální volnost pohybu při vrtání a příklepovém vrtání. Stačí mít nabitou baterii a práce může začít. Akumulátorové vrtací kladivo je vybaveno kvalitní lithium-iontovou baterií o výkonu 18 V. Vyznačuje se svými odolnými a robustními vlastnostmi - bez paměťového efektu a bez samovybíjení. Akumulátor má kapacitu 2,5 Ah. Integrovaný displej stavu nabití vám vždy poskytne přehled o zbývající energii. S nabíječkou, která je součástí balení, je baterie plně nabitá během několika hodin.
Výkonné akumulátorové vrtací kladivo pro domácí použití
S volnoběžnými otáčkami 0-1 100 ot./min. je přístroj ideální pro různé vrtání a šroubování v domě a na zahradě. V závislosti na aplikaci můžete určit směr otáčení nástavce - ve směru nebo proti směru hodinových ručiček - pomocí přepínače. Maximální průměr vrtání do betonu je 12 mm.
Akumulátorové vrtací kladivo s praktickými funkcemi pro větší pohodlí a bezpečnost
Integrovaná funkce rychlého zastavení se okamžitě zastaví, když pustíte spoušť a zabrání tak chodu sklíčidla. Tím se minimalizuje riziko poškození materiálu a zaseknutá vrtáku ve vyvrtaném otvoru. S integrovaným LED světlem je vaše pracovní plocha vždy optimálně osvětlena a práce v temnějších a hůře dostupných koutech je mnohem snazší. Dodávané pouzdro vám nabízí bezpečnou a prostorově nenáročnou možnost uložení akumulátorového vrtacího kladiva včetně příslušenství.
Einhell - výkonné nářadí
Einhell byl založen v roce 1964 jako rodinný podnik v Landau. Již více než 50 let představuje tato značka řešení v sektoru domácností a řemeslníků. Einhell nabízí vysokou kvalitu a skutečné služby s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. To vám umožňuje svobodu a radost z práce. Od A do Z Einhell vyvíjí a prodává inovativní produkty ve více než 90 zemích. Sledují vizi inspirovat zákazníky a zajistit bezdrátovou svobodu v každé domácnosti a na zahradě.
Balení obsahuje:
- 1x Einhell akumulátorové vrtací kladivo TE-HD 18 Li Power X-Change
- 1x 18 V akumulátor, 2,5 Ah
- 1x nabíječka
- 1 x kufr na bezpečné skladování a přenášení
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825661712
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 12 mm |
| Energie úderu: | 1,2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Počet příklepů: | 0 - 5700/min |
| Počet baterií: | 1 |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1100 ot./min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Nabíječkou: | S nabíječkou |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Regulací otáček: | Bez regulace otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | Bez hloubkového dorazu |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Maximální točivý moment: | 14 Nm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,39 kg |
| Výška: | 26,6 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |
















































