Einhell Aku vrtací kladivo TE-HD 18/20 Li-Solo
Číslo výrobku 6711154Popis výrobku
Číslo výrobku 6711154
Akumulátorové vrtací kladivo Einhell TE-HD 18/20 Li-Solo je výkonným členem systému Power X-Change, kde lze baterie, nabíječky a nářadí flexibilně kombinovat napříč systémem.
Výkonné vrtací kladivo se díky svým lze používat pro vrtání s příklepem, vrtání a sekání s upevněním i bez něj. Pneumatický nárazový mechanismus zajišťuje silnou nárazovou sílu 1,8 joulů. Akumulátorové vrtací kladivo vrtá otvory o průměru až 30 mm do dřeva, 20 mm do betonu a 13 mm do kovu. Výkonné zařízení dosahuje maximální rychlosti zdvihu 4 750 ot./min při volnoběžných otáčkách max. 1 200 ot./min. Rychlostní elektronika zajišťuje práci odpovídající materiálu a aplikaci.
Univerzální nástrojový adaptér SDS-Plus je vybaven poloautomatickým provozem. Díky ergonomickému tvaru s povrchy Softgrip a přídavné rukojeti padne 2,6kg vrtací kladivo bezpečně v ruce i při vrtání do nepoddajných materiálů. Aku vrtací kladivo obsahuje také LED světlo pro optimální osvětlení pracovní plochy a také individuálně nastavitelný hloubkový doraz pro přesné vrtání.
Dodávka neobsahuje baterii ani nabíječku, ale ty jsou k dispozici samostatně, například jako praktická startovací sada Power X-Change.
Technické parametry:
- Zdroj napětí motoru: 18 V
- Otáčky na volnoběh: 0-1300 min-1
- Pravý / levý chod: ano
- Počet příklepů: 0-4750 min-1
- Síla příklepů: 1,8 J
- Max. síla vrtání betonu: 20 mm
- Max. síla vrtání kovu: 13 mm
- Max. síla vrtání do dřeva: 30 mm
Obsah balení:
- Akumulátorové vrtací kladivo
- Přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825667646
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 20 mm |
| Energie úderu: | 1,8 J |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1300 ot./min |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Nabíječka je k dostání zvlášť |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | Bez regulace otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,42 kg |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 36,4 cm |
| Hloubka: | 8,9 cm |



















