CMI Vrtací kladivo C-BH-1500 D, 1050 W
Číslo výrobku 1000298Popis výrobku
Číslo výrobku 1000298
Kompaktní vrtací kladivo CMI C-BH-1500 D s výkonem 1 050 W vás podpoří při lehkých vrtacích a příklepových pracích do betonu, cihly a kamene. Maximální příklepová síla je 4,5 J, díky čemuž je příklepová vrtačka ideální volbou pro vrtání do tvrdých materiálů, jako je kámen a beton, stejně jako pro sekání a odstraňování dlaždic.
Výkonné příklepové vrtací kladivo pro domácí použití
S volnoběžnými otáčkami 0-900 ot./min. je stroj ideální pro širokou škálu vrtacích a šroubovacích prací v domě a na zahradě. S pomocí pružného držáku SDS Plus lze snadno, rychle a bez pomoci nářadí, používat a měnit vhodné vrtáky a další nástavce. Maximální průměry vrtání jsou 13 mm do oceli, 40 mm do dřeva a 26 mm do betonu.
Vrtací kladivo s užitečnými doplňky pro větší bezpečnost a pohodlí
Abyste zařízení vždy pevně drželi a mohli jej bezpečně používat i v náročných aplikacích, je dodáván s přídavnou rukojetí. Dodávané pouzdro vám nabízí bezpečnou a prostorově úspornou možnost uložení vrtacího kladiva včetně příslušenství.
Balení obsahuje:
- 1x otočné vrtací kladivo C-BH-1500 D včetně příslušenství
- 1x kufr
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873507410,4048124501504
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 050 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 26 mm |
| Energie úderu: | 4,5 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 900 ot./min |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,7 kg |
| Výška: | 32,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |











