Bosch Vrtací kladivo PBH 2100 RE
Číslo výrobku 4568655Popis výrobku
Číslo výrobku 4568655
Bosch vrtací kladivo PBH 2100 RE je praktický a výkonný partner pro veškeré běžné příklepové práce, vrtání nebo sekání. Jeho 550 W výkon a pneumatický příklep Bosch s intenzitou jednotlivého příklepu 1,7 J se postarají o vysokou energii úderu, takže nezávisle na přítlaku pronikne i do nejtvrdších materiálů jako jsou beton, kámen či ocel.
Výkonné vrtací kladivo pro domácí použití
Vysoce kvalitní elektrické vrtací kladivo pro kutily je velmi lehké a kompaktní a díky štíhlé konstrukci, měkké rukojeti a nízké pracovní hmotnosti pouhých 2,2 kg se s ním manipuluje bezpečně a velice pohodlně. Kvalitní sklíčidlo Bosch SDS-plus umožňuje rychlou výměnu používaných nástrojů (vrtáky a další nástavce) bez použití nářadí. Dále má vrtací kladivo k dispozici elektronické řízení otáček značky Bosch: "Přidat plyn" z 0 na max. pomocí spínacího tlačítka. Maximální průměry vrtání jsou 30 mm do dřeva, 20 mm do betonu a 13 mm do oceli.
Součásti balení:
- 1 špičatý sekáč
- 1 plochý sekáč
- 2 SDS-Plus vrtáky
- Plastový kufřík
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140684095
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 550 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 20 mm |
| Energie úderu: | 1,7 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Maximální točivý moment: | 1,7 Nm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,20 kg |
| Výška: | 27,2 cm |
| Šířka: | 38,8 cm |
| Hloubka: | 11,3 cm |





