Bosch Professional Vrtací kladivo s SDS Plus GBH 2-28 F
Číslo výrobku 6749220Popis výrobku
Číslo výrobku 6749220
Vrtací kladivo s SDS Plus Bosch GBH 2-28 F Professional
Bosch GBH 2-28 F Professional s rychlovýměnným sklíčidlem je nejsilnější nářadí v kategorii 2 kg síťových vrtacích kladiv SDS plus firmy Bosch. Robustní motor zajišťuje mimořádnou příklepovou energii 3,2 J pro vysoce účinné vrtání. Vrtací kladivo se rovněž vyznačuje funkcemi KickBack Control pro vyšší ochranu uživatele a Vibration Control pro snadnou dlouhodobou práci bez přerušování.
Hlavní výhody produktu Bosch GBH 2-28 F Professional
- Špičkový výkon s inteligentní funkcí KickBack Control
- Nejlepší parametry v této třídě s vyšším výkonem
- Větší ochrana uživatele díky funkci KickBack Control (KBC) pro minimalizaci rizika poranění
- Aktivní tlumení vibrací pomocí antivibračního mechanizmu
- Profesionální elektronické nářadí na stavbu
- Přívodní kabel 4 m
- Funkce Vibration Control snižuje vibrace pro méně únavnou práci
- Snadná a přesná kontrola otáček díky variabilní rychlosti
- Pohodlná manipulace díky měkkému úchopu Soft-Grip
Technické údaje:
Jmenovitý příkon: 880 W
Napětí: 230 V
Počet příklepů: 0-4000 příklepů/min.
Energie příklepu (podle TPTA 05/2016): 3,2 J
Jmenovité otáčky: 0-1300 ot./min.
Upínání nástroje: SDS Plus
Průměr krku vřetena: 50 mm
Max. průměr vrtání do betonu: 28 mm
Max. průměr vrtání do zdiva (s dutou vrtací korunkou): 68 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Hmotnost: 3,1 kg
Rozměr (v x d): 216 x 402 mm
Třída ochrany: II
Hodnota emise vibrací příklepové vrtání do betonu ah: 9,8 m/s2
Hodnota emise vibrací sekání do betonu ah: 7,6 m/s2
Nepřesnost měření K: 1,5 m/s2
Součástí dodávky:
- Vrtací kladivo s SDS Plus Bosch GBH 2-28 F Professional
- Přídavná rukojeť (2 602 025 141)
- Výměnné sklíčidlo SDS Plus (2 608 572 213)
- Hloubkový doraz 210 mm (1 613 001 010)
- Rychlovýměnné sklíčidlo 13 mm (2 608 572 212)
- Utěrka na nářadí
- Příruční kufr
PRO360
Prodluž si záruku na 3 roky s do 4 týdnů od nákupu! V aplikaci také najdeš přehled profesionálního nářadí Bosch, recenze a můžeš využít speciálních nabídek v rámci kampaní. Stáhni si aplikaci do telefonu, nebo navštiv webovou verzi na www.pro360.com
Zákaznický servis Bosch Professional
Zakoupili jste si vysoce kvalitní elektrické nářadí značky Bosch, ke kterému patří i skvělý servis. Pokud bude vaše nářadí potřebovat servis nebo opravu, servisní linka Bosch vám rychle a spolehlivě pomůže. Kontaktujte nás na lince +420 519 305 700 nebo na e-mailu infopt@cz.bosch.com
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140843652
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 880 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 28 mm |
| Energie úderu: | 3,2 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 4.000/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 900 ot./min |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Výška: | 21,6 cm |
| Šířka: | 40,2 cm |
























