Bosch Professional Vrtací kladivo s SDS plus GBH 240 (0.611.272.100)
Číslo výrobku 6749238Popis výrobku
Číslo výrobku 6749238
Vrtací kladivo s SDS plus Bosch Professional GBH 240
Pokud vaše práce zahrnuje vrtání, zejména tvrdého betonu, pak vám ji toto nářadí usnadní. Bez námahy provrtá beton, kov, dřevo a dlaždice. Vysoce účinný s příklepovou energií 2,7 J, zajišťuje delší životnost i v drsných pracovních podmínkách. Nářadí je chytře navrženo pro snadnou údržbu a skládá se z 85 % z vyměnitelných náhradních dílů. S vysokorychlostním vrtáním lze s jistotou říci, že toto dokonalé nářadí vylepšuje a zjednodušuje vaše vrtání a sekání.
Hlavní výhody produktu Bosch GBH 240 Professional
- Nejlepší vrtání a sekání do houževnatého materiálu ve třídě, které umožňuje kryt převodovky
- Vysoká rychlost vrtání zvyšuje efektivitu práce
- Praktický design s vyměnitelnými díly zajišťuje snadnou údržbu
- Přizpůsobeno pro práci po dlouhou dobu v těžkých pracovních podmínkách
- S hmotností pouhých 2,8 kg
- S funkcemi jako Reverse Mode, Rotation Control Clutch, Variable Speed a Vario-Lock
Vybavení a použití
Toto nářadí vrtá do betonu, zdiva, kovu a dřeva. Toto nářadí je kompatibilní s různými nástavci na prach a je vysoce odolné.
Technické údaje
Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0-4200 příklepů/min.
Jmenovité otáčky: 0-930 ot./min.
Jmenovitý příkon: 790 W
Energie příklepu: 2,7 J
Hmotnost: 2,8 kg
Rozměr (v x š): 210 x 367 mm
Průměr krku vřetena: 48,5 mm
Držák nástroje: SDS plus
Průměr vrtání beton (vrtáky do kladiv): 4-24 mm
Vol. oblast použití beton (vrtáky do kladiv): 6-14 mm
Průměr vrtání do betonu s dutými vrtacími korunkami: 16-68 mm
Průměr vrtání zdivo (s dutou vrtací korunkou): 68 mm
Průměr vrtání ocel: 13 mm
Průměr vrtání dřevo: 30 mm
Třída ochrany: II
Obsah balení
- Vrtací kladivo s SDS plus Bosch Professional GBH 240 (0.611.272.100)
- Přídavná rukojeť (2 602 025 141)
- Hloubkový doraz 210 mm (1 613 001 010)
- Kufr (1 619 P10 938)
PRO360
Prodluž si záruku na 3 roky s do 4 týdnů od nákupu! V aplikaci také najdeš přehled profesionálního nářadí Bosch, recenze a můžeš využít speciálních nabídek v rámci kampaní. Stáhni si aplikaci do telefonu, nebo navštiv webovou verzi na www.pro360.com
Zákaznický servis Bosch Professional
Zakoupili jste si vysoce kvalitní elektrické nářadí značky Bosch, ke kterému patří i skvělý servis. Pokud bude vaše nářadí potřebovat servis nebo opravu, servisní linka Bosch vám rychle a spolehlivě pomůže. Kontaktujte nás na lince +420 519 305 700 nebo na e-mailu infopt@cz.bosch.com
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140832205
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 790 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 24 mm |
| Energie úderu: | 2,7 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 4200/min |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 930/min |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,29 kg |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 55,5 cm |
| Hloubka: | 33,0 cm |












