Bosch Professional Vrtací kladivo GBH 240 F
Číslo výrobku 6749246Popis výrobku
Číslo výrobku 6749246
Vrtací kladivo Bosch GBH 240 F Professional představuje nový standard při vrtání do betonu. Kladivo má nejvyšší rychlost vrtání ve své třídě díky optimalizované převodovce. Díky 790W motoru má vyšší odolnost a výkonnost. Chytrá konstrukce umožňuje zaměnitelnost náhradních dílů a snadnou údržbu. Přídavnou rukojeť můžete libovolně natočit, abyste dosáhli bezpečného pracovního postoje bez únavy.
Pro příklepové vrtání a sekání potřebujete nástroje SDS plus, které se nasazují do sklíčidla SDS-plus. Pro vrtání bez příklepu do dřeva, kovu, keramiky a plastu a též pro šroubování se používají nástroje bez SDS-plus (např. vrták s válcovou stopkou). Pro tyto nástroje potřebujete rychloupínací sklíčidlo, resp. ozubené sklíčidlo. Výměnné sklíčidlo SDS-plus u modelu GBH 240 F lze snadno vyměnit za dodané výměnné rychloupínací sklíčidlo.
Vrtací kladivo je určené k vrtání s příklepem do betonu, cihel a kamene a dále pro lehké sekací práce. Rovněž je vhodné pro vrtání bez příklepu do dřeva, kovu, keramiky a plastu. Elektrické nářadí s elektronickou regulací a chodem vpravo/vlevo je vhodné i k šroubování.
Technické parametry:
- Jmenovitý příkon: 790 W
- Energie příklepu (podle EPTA 05/2016): 2,7 J
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0-4.200 příklepů/min
- Jmenovité otáčky: 0-930 ot/min
- Hmotnost: 2,9 kg
- Držák nástroje: SDS plus
- Průměr krku vřetena: 48,5 mm
- Max. průměr vrtání do kovu: 13 mm
- Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
- Max. průměr vrtání do betonu: 24 mm
- Max. průměr vrtání do zdiva (s dutou vrtací korunkou): 68 mm
Součást balení:
- Výměnné rychloupínací sklíčidlo
- 1 přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140832267
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 790 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 24 mm |
| Energie úderu: | 2,7 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 4200/min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 930/min |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,45 kg |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 45,0 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |








