Bosch Professional Příklepová vrtačka GBH 2-21 SDS Plus vč. kufru a přísl.
Číslo výrobku 6720254Popis výrobku
Číslo výrobku 6720254
Příklepová vrtačka Bosch Professional GBH 2-21 s technologií SDS plus je ideálním a kompaktním základním řešením pro výkonné vrtání s příklepem. Výkonný 720 W motor s energií příklepu 2,0 J zajištuje efektivní vrtání s příklepem do betonu až do průměru 21 mm. Tato kompaktní příklepová vrtačka nabízí cenově dostupný výkon profesionálního vrtání s příklepem. Všestrannost a přesvědčivé výsledky zajišťují tři nastavení příklepového vrtání pro vrtání s příklepem, vrtání a sekání.
Hlavní výhody produktu Bosch Professional GBH 2-21:
- Tak malá a tak výkonná - kompaktní a výkonná základní příklepová vrtačka
- Výkonný motor 720 W s energií příklepu 2,0 J pro efektivní vrtání s příklepem do betonu až do průměru 21 mm
- Cenově dostupný výkon a profesionální vrtání s příklepem
- Tři nastavení příklepového vrtání - vrtání, vrtání s příklepem a sekání
- SDS plus
Použití
Ideální pro použití na beton, kámen, a zdivo. Kompatibilní se systémy odsávání prachu GDE 16 plus, GDE 68 a GDE 162.
Součástí balení:
- Kufr (1 619 P10 938)
- Strojová tkanina (1 619 200 413)
- Přídavná rukojeť (1 619 P16 286)
- Hloubkový doraz (2 603 001 009)
- 1 x vrták SDS plus 6 mm (2 608 680 263)
- 1 x vrták SDS plus 8 mm (2 608 680 270)
- 1 x vrták SDS plus 10 mm (2 608 680 273)
Technické parametry
Jmenovitý příkon: 720 W
Počet příklepů: 0-4800 příklepů/min.
Intenzita příklepu: 2,0 J
Otáčky naprázdno: 0-2000 ot./min.
Upínání nástroje: SDS-plus
Max. průměr vrtání do betonu: 21 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Třída ochrany: II
Váha: 2,3 kg
Zákaznický servis Bosch Professional
Zakoupili jste si vysoce kvalitní elektrické nářadí značky Bosch, ke kterému patří i skvělý servis. Pokud bude vaše nářadí potřebovat servis nebo opravu, servisní linka Bosch vám rychle a spolehlivě pomůže. Kontaktujte nás na lince +420 519 305 700 nebo na e-mailu infopt@cz.bosch.com
Prodejní servis
Zaregistruj si nářadí na webových stránkách, a prodluž si tak platnost záruky https://www.bosch-professional.com/cz/cs/servis/zaruka/
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4059952569642
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 720 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 21 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 4.800/min |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,30 kg |
| Výška: | 20,5 cm |
| Šířka: | 33,4 cm |
| Hloubka: | 8,8 cm |













