Bosch Professional Aku vrtací kladivo s SDS plus GBH 185-Li Solo
Číslo výrobku 6749253Popis výrobku
Číslo výrobku 6749253
Aku vrtací kladivo s SDS plus Bosch Professional GBH 185 Li-Solo
Bosch GBH 185-Li Professional je nabité silou a funkcemi, které vrtání povýší na novou úroveň, s mimořádnou efektivitou, bezpečností a kontrolou. Plně nabitý akumulátor zvládne více děr a silný bezuhlíkový 18 V motor Bosch v kombinaci s konstantní rychlostí zajišťuje stabilní výkon. Vyznačuje se vylepšenou ochranou vůči náhodným zásekům a menším působením vibrací díky funkcím KickBack Control a Vibration Control. Přispívá rovněž k bezprašnému pracovnímu prostředí díky odsávacímu nástavci Auto Power GDE 12.
Hlavní výhody produktu Bosch Professional GBH 185 Li-Solo
- Aku vrtací kladivo s SDS plus
- Více otvorů na jedno nabití a dlouhodobý výkon díky motoru s konstantní rychlostí
- Lepší zážitek z vrtání díky funkci Vibration Control, který zajišťuje pohlcování rázu
- Vylepšená ochrana proti náhodným zásekům díky KickBack Control
- Bezprašné pracovní prostředí s odsávacím nástavcem Auto Power GDE 12
- LED osvětlení pracovního prostoru
Upozorňujeme, že akumulátor ani nabíječka není součástí balení a je třeba je zakoupit samostatně.
Použití
Bosch GBH 185-LI Professional je výkonný silák své třídy na vrtání s příklepem a sekání do betonu a cihel i vrtání do dřeva a oceli. Přináší zjednodušený a mnohem efektivnější postup práce s konstantní rychlostí, minimálními vibracemi a bezprašným pracovním prostředím.
Technické parametry
Napětí akumulátoru: 18,0 V
Energie příklepu (podle EPTA 05/2016): 1,9 J
Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0-4.675 příklepů/min
Jmenovité otáčky: 0-1.050 ot/min
Hmotnost bez akumulátoru: 2,3 kg
Držák nástroje: SDS plus
Průměr krku vřetena: 50 mm
Max. průměr vrtání - beton: 22 mm
Max. průměr vrtání - ocel: 13 mm
Max. průměr vrtání - dřevo: 20 mm
Hodnota emise vibrací ah (Příklepové vrtání do betonu): 14 m/s2
Nepřesnost K: 1,5 m/s2
Hodnota emise vibrací ah (Sekání do betonu): 9,4 m/s2
Nepřesnost K: 1,5 m/s2
Zákaznický servis Bosch Professional
Zakoupili jste si vysoce kvalitní elektrické nářadí značky Bosch, ke kterému patří i skvělý servis. Pokud bude vaše nářadí potřebovat servis nebo opravu, servisní linka Bosch vám rychle a spolehlivě pomůže. Kontaktujte nás na lince +420 519 305 700 nebo na e-mailu infopt@cz.bosch.com
PRO360
Prodluž si záruku na 3 roky s do 4 týdnů od nákupu! V aplikaci také najdeš přehled profesionálního nářadí Bosch, recenze a můžeš využít i speciálních nabídek v rámci kampaní. Stáni si aplikaci do tvého smartphone, nebo navštiv webovou verzi na www.pro360.com
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4059952613369
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 22 mm |
| Energie úderu: | 1,9 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 20 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1050/min |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | Bez hloubkového dorazu |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,89 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 35,0 cm |
| Hloubka: | 22,0 cm |

























