Bosch Professional Aku vrtací kladivo GBH 180-LI Solo
Číslo výrobku 6173520Popis výrobku
Číslo výrobku 6173520
Akumulátorové vrtací kladivo Bosch Professional GBH 180-LI nabízí jedinečně výhodnou kombinaci dostupnosti a kvality. Je ideální na vrtání do cihel, dřeva, kovu, betonu a lehké sekání do stavebních materiálů. Nabízí dlouhodobou účinnost s energií příklepu 2,0 J a bezuhlíkovým motorem. Vysoce účinný bezuhlíkový motor omezuje nutnost údržby a prodlužuje dobu chodu na jedno nabití akumulátoru, čímž snižuje množství odstávek a prodlužuje životnost nářadí. Vyznačuje se třemi režimy provozu pro vrtání s příklepem, vrtání a sekání, což zaručuje všestrannost.
Hlavní výhody produktu Bosch GBH 180-LI Professional:
- Výkonný příklepový systém s 2,0 J a 3 režimy kladiva pro všestranné použití
- Žádné samovybíjení ani paměťový efekt a naopak vyšší hustota energie díky lithium-iontové aku technologii
- Menší údržba díky bezuhlíkovému motoru a prodloužená doba chodu na jedno nabití akumulátoru
- Čtyřhranný otvor pro snadné připojení - snadná manipulace při práci na lešení
- Žádné jiskry a méně tepla vznikajícího při používání díky bezuhlíkovému motoru
- Vylepšená výkonnost - prodloužený chod akumulátoru na jedno nabití o 20 % oproti předchůdci
Použití:
Díky mimořádné účinnosti vrtání lze Bosch Professional GBH 180-LI akumulátorové vrtací kladivo používat na práci s rozmanitými materiály s různými režimy. Nízká hmotnost a design bez kabelů zajišťuje při práci s nářadím větší pohodlí i při vrtání nad hlavou. GBH 180-LI je vybaveno bezpečnostní spojkou, která obsluhu při používání chrání před zpětným rázem. Vrtání do dřeva a kovu - vrtací kladivo zajišťuje rychlost 1 800 ot./min. pro větší výkonnost a větší efektivitu práce. Je ideální na vrtání do betonu. Silný příklepový systém s 2,0 J a třemi režimy zajišťuje hladkou a snadnou obsluhu i při sekání do dlažby.
Technické údaje:
Napětí akumulátoru: 18 V
Energie příklepu (podle EPTA 05/2016): 2 J
Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0 - 5100 příklepů/min.
Jmenovité otáčky: 1800 ot/min
Hmotnost bez akumulátoru: 2,3 kg
Rozměr (v x š): 220 x 325 mm
Držák nástroje: SDS plus
Průměr vrtání do betonu s vrtáky pro vrtací kladiva: 4 - 20 mm
Optimální použití do betonu s vrtáky pro vrtací kladiva: 6 - 10 mm
Max. průměr vrtání do kovu: 13 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Hodnota emise vibrací ah (příklepové vrtání do betonu): 10 m/s2
Nepřesnost K: 1,5 m/s2
Hodnota emise vibrací ah (sekání do betonu): 7 m/s2
Nepřesnost K: 1,5 m/s2
Hladina akustického tlaku: 90 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 101 dB(A)
Nepřesnost K: 3 dB
PRO360
Prodluž si záruku na 3 roky s do 4 týdnů od nákupu! V aplikaci také najdeš přehled profesionálního nářadí Bosch, recenze a můžeš využít speciálních nabídek v rámci kampaní. Stáhni si aplikaci do telefonu, nebo navštiv webovou verzi na www.pro360.com
Zákaznický servis Bosch Professional
Zakoupili jste si vysoce kvalitní elektrické nářadí značky Bosch, ke kterému patří i skvělý servis. Pokud bude vaše nářadí potřebovat servis nebo opravu, servisní linka Bosch vám rychle a spolehlivě pomůže. Kontaktujte nás na lince +420 519 305 700 nebo na e-mailu infopt@cz.bosch.com
AMPShare
AMPShare je akumulátorový systém zastřešující více značek pro profesionály z oblasti řemesla a průmyslu. S pouhým jedním sdíleným akumulátorovým systémem můžete flexibilně přecházet mezi různým profesionálním nářadím a značkami - a to bez jakýchkoli zádrhelů. S více než 80 miliony prodaných akumulátorů a rychle rostoucí aliancí představuje AMPShare 18V akumulátorový systém, na kterém můžete stavět. Více info na www.ampshare.com
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4059952518725
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 20 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Spuštěním přitlačením: | Se spuštěním přitlačením |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,31 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Hloubka: | 10,1 cm |











































